İş Bankası Temassız Kart Özelliği Açma İçin Neler Yapılabilir?

İş Bankası Temassız Kart Özelliği Açma İçin Neler Yapılabilir?

Günümüzde kullanılan kredi kartları artık yepyeni özellikler sayesinde kullanan tüm müşterileri için daha fazla kolaylık sağlıyor.

Günümüzde kullanılan kredi kartları artık yepyeni özellikler sayesinde kullanan tüm müşterileri için daha fazla kolaylık sağlıyor. İş Bankası temassız kart özelliği açma işlemini yaparak bu özellikten faydalanmak isteyen müşteriler birkaç kolay yöntem sayesinde yeni kartlarını kullanabilecekler.

Bu işlemin yapılışı konusunu merak eden İş Bankası müşterileri, sunacağımız yöntemler aracılığıyla en kısa zaman içerisinde temassız kart özellikli kartlarını alabilecekler. Şimdi dilerseniz bu yeni özellikli olan kartın açılışı hakkında neler gerektiğini sizlerle paylaşalım.

İş Bankası Temassız Kart Özelliği Açma ve Müşteri Hizmetleri

İş Bankası sisteminde yer alan müşteri hizmetleri aracılığıyla onlarca işlem en kısa süre içinde gerçekleştirebiliyor. Yapılabilen işlemler bünyesinde bulunan İş Bankası temassız kart özelliği açma işlemi de aynı şekilde müşteri hizmetlerinin yardımıyla rahatlıkla yapılabiliyor.

Bunun için gerekli olan sadece müşteri hizmetleri numarası olarak sunulan 0850 724 0 724 rakamlarının çevrilmesidir. Direk bir şekilde bağlantı için sesli yanıt sistemine yapılacak olan işlemin söylenmesinin ardından 0 numarasını tuşlamaktır. Bu şekilde müşteri hizmetleri sistemi ile bağlantı kurularak arzu edilen işlem gerçekleştirilebilir.

İş Bankası Temassız Kart Özelliği Açma ve İnternet Bankacılığı

Temassız kart özelliği açmak için gereken bir diğer yöntem ise İş Bankası internet bankacılığı sisteminden yararlanmaktır. Her internet bankacılığı kullanan müşteriler site içerisinde bulunan başvuru menüsü üzerinden temassız kart özellikli kartlarına sahip olabilirler.

Birçok farklı özelliği ile dikkat çeken bu kartlar sayesinde hiçbir şekilde temas olmadan ödemeler gerçekleştirilebiliyor. Sadece temassız olarak ödeme değil, aynı zamanda sıra bekleme, para üstü alma ve şifre yazma gibi durumlarda da tamamen bitmiş oluyor.

İş Bankası Temassız Kart Özelliği Açma ve Şubeler

İş Bankası şubelerine giderek bu karta sahip olmak için yapılması gereken işlemler sadece birkaç dakika sürecektir. Müşteri temsilcilerine temassız özellikli kartın alınması adına talepte bulunduktan sonra hızlı bir şekilde işlemler başlatılacaktır.

Temsilcinin müşterilerden birkaç bilgi isteyecektir. Bu istenen bilgilerin verilmesiyle birlikte işlem tamamlanmış olacaktır. Ayrıca bu kartın özellikleri hakkında detaylı bilgileri de sorarak çeşitli avantajlar konusunda da gereken bilgiler alınabilir.

İş Bankası Temassız Kart Özelliği Açma ve SMS

Müşteriler için bir diğer yöntem bankanın sunmuş olduğu SMS sistemidir. İş Bankası temassız kart özelliği açma işlemi için SMS sistemi kullanılarak en kısa süre içinde bu kartın sahibi olunabilir. Başvuru gerçekleştirmek için gereken işlem ise şu şekildedir:

  • TEMASSIZ MAXIMUM yazılıp boşluk bırakılır.
  • T.C. Kimlik numarası yazılır.
  • Son olarak belirlenmiş olan 4402 numarası için SMS gönderilir.

Böylece başvuru talebi oluşturularak müşteri temsilcisinin geri dönüşü sağlanacaktır.

Kartın Kapanma Yöntemi Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Bu kartın kullanmak istemeyen müşteriler kolay bir şekilde açmış oldukları temassız kartın özelliğini kapatabilirler. İş Bankası temassız kart özelliği kapatma işlemi için bahsetmiş olduğumuz açma işlemlerine benzer adımlar takip edilir.

İnternet bankacılığı, müşteri hizmetleri ve şubeler sayesinde bu işlem çok çabuk bir şekilde gerçekleştirilebilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.