İnternette Sekse Dair En Çok Hangi Aramalar Yapılıyor?

İnternette Sekse Dair En Çok Hangi Aramalar Yapılıyor?

Seks, hala birçok insan içi tabu olarak görülmeye devam etmekle birlikte, bu tabunun beraberinde getirdiği sorunlardan biri de gizlice internet aramalarından öğrenilmesi olmaktadır.

 

 

Seks, hala birçok insan içi tabu olarak görülmeye devam etmekle birlikte, bu tabunun beraberinde getirdiği sorunlardan biri de gizlice internet aramalarından öğrenilmesi olmaktadır. Aslında sekse dair en son başvurulması gereken platformlardan biri olan internet ortamında bu konuya dair sayısız içerik bulmak mümkün. Bu içerikler arasından faydalı olanlar olmakla birlikte bu faydalı içerikleri binlerce hatta milyonlarca seçenek arasından seçebilmek ise oldukça zor olabilmektedir. İşte bu içerikte sekse dair merak edilen bazı şeylere odaklanarak sekse dair internette en çok nelerin araştırıldığını sizler için derledik.

 

Seks Nedir? En Çok Sorulan Sorulardan!

69036633.jpg

İnternette sekse dair en çok merak edilen sorulardan biri olan Seks, kişiler tarafından en çok aratılan seks temalı soru olmakta. İki tarafın cinsel yolla birleşmesi olayına isim verilen seks, insan yaşamının var oluş ilkesini de içerisinde barındırıyor. Üreme ve çoğalmanın ana temeli olan sekse dair yazılmış, çizilmiş binlerce eser bulmak mümkün.

 

Seks Sırasında Niçin Acı Hissedilir?

Sekse dair en çok sorulan sorulardan biri olan seks sırasında neden acı hissedilir sorusu, bu konuyu ne kadar tabu ettiğimizin açık göstergesidir. Acı hissi birçok sebepten kaynaklanma birlikte buna net bir cevap vermek mümkün değildir. Acı hissinin devamlı veya şiddetli olması durumunda uzman ürolog doktora başvurulmasında muhakkak fayda olacaktır.

 

Seks Yapma Hissi Nasıldır?

Yine internet ortamında en çok aratılan sorulardan biri de seksin nasıl hissettirdiğidir. Bu hissi önceden bazı belli başlı deneyimleyen kişilerden duymak iyi bir fikir olsa da yalan yanlış birçok bilgi kirliliği ile karşılaşmak söz konusu olabilmektedir. Seks yapma hissi bazen iyi bazen kötü hissettirmekle birlikte, tüm canlılar için en ilkel ihtiyaçlardan biridir ve seksin nasıl hissettirdiği ile net bir şeyleri cümleler ile açıklamak söz konusu olmamaktadır. Güvenli bir seks için muhakkak destek almanız gerekiyorsa çekinmeden başvurmalısınız.

 

İdeal Seks Süresi Ne Kadardır?

Büyük bir bilgi kirliliği içerisine girebileceğiniz sorulardan biri olan ideal seks süresini araştırırken saatlerden bahseden insanlara rastlamanız mümkün. Herkes için farklı zaman aralıklarına sahip olan seksin süresi siz ve partnerinizin kararı veya isteği ile değişkenlik göstermektedir. Uzmanlarca açıklanan ortalama ve ideal seks süresinin ise 7 dakika olduğunu unutmayın. Dilerseniz bu süreyi daha uzun da tutabilir veya çok daha kısa da tutabilirsiniz. Bu sizin ve partnerinizin özgür kararınız olacaktır.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.