Hollywood Yıldızlarının Tercih Ettiği Sonbahar Saç Modelleri

Sonbahar saç modelleri konusunda fikir bulmak isteyenler, Hollywood yıldızlarından ilham alarak kendi stillerini yaratabilir.

Sonbahar saç modelleri birçok kişiye ilham olan Hollywood yıldızlarının da favorisi olan modellerden oldu. Özellikle ödül törenlerinde daha özel bir şekilde düzenlenen saç stilleri, her yüz şekline göre değişmekle birlikte birçok kişinin favorisi oluyor. Sizin için hazırladığımız bu zamansız modeller son derece farklı stiller yaratmanıza yardım edecektir.

 Ombreli Saçlar

 Ombreli saç modelleri hala gündemdeler. Özellikle karamel tonlarındaki saçlara atılan altın ışıltılar yerin daha renkli seçimlere bıraktı. Bu saç stillerini kendi tarzınıza uygun hale getirerek değiştirebilirsiniz. Katlı saçların kullanılmasıyla daha değişik bir hal alan bu stillerle odak noktanızı hedef alarak stilinizi belli edebilirsiniz. Sonbahar saç stilleri konusunda sıcak renk tonlarını da tercih edebilirsiniz.

 Perçemler

 Bazı kişiler için sonbaharın geldiğinin işareti kesinlikle perçemler olabilir. Yan ya da düz perçem modelleri, hem uzun hem de kısa saçlar için son derece uygun olabilir. Alnınız küçükse yakışmayabilir ama genişse iyi bir stil ortaya çıkarabilirsiniz. Perçem kullanmak isteyen ve düz saçları olan kişilere düz perçemleri önerebiliriz.

 Kısa Saçlar

 Pixie kesim ya da küt kesim kısa saçlar her daim ünlülerle gündeme gelmektedir. Bu stilleri tercih ediyorsanız mutlaka ünlü stillerden ilham almalısınız. Kış aylarında özellikle berelerle kullanacağınız kısa küt saçlarınız oldukça iyi bir görünüm elde etmenizi sağlayabilirsiniz.

 Küllü Sarı Saçlar

 Küllü sarı saçları kullanarak da Hollywood stiline ayak uydurabilirsiniz. Düz ya da dalgalı saç stillerinde kullanacağınız küllü renkleri kullanırken farklı renk denemeleri yapmamanız gerektiğini unutmayın! Farklı saç modelleriyle uyum içinde kullanacağınız saçlarınızı isterseniz katlı kesimlerle hareketlendirebilirsiniz.

 Doğal Dalgalar

 Doğal dalgalı saçlar da her zaman sonbahar stilleri için iyi bir seçimdir. 2021 sonbahar saç modelleri arasında da bol bol göreceğimiz bu tarz özellikle genç kızlar için iyi bir seçim olacaktır. Uzun saçlar için uç kısımlara yapılan maşa içe ya da dışa kıvrılarak katlı saç kesimlerinde çok güzel duracaktır.