Hande Ataizi Görgüsüzlük Yaptığını Söyledi

Hande Ataizi Görgüsüzlük Yaptığını Söyledi

Ünlü oyunculardan olan Hande Ataizi konuk olduğu bir programda bir zamanlar kıyafet için çok paralar harcadığını söyledi.

 

Ünlü oyunculardan olan Hande Ataizi konuk olduğu bir programda bir zamanlar kıyafet için çok paralar harcadığını söyledi. YouTube üzerinden yayınlanan bir programa konuk olarak katılan Hande Ataizi Türkiye’de şık giyinen kadınlar arasında öne çıkan isimlerden biri olmuştur. Ünlü oyuncu şık kadın olduğunu ve kıyafetlerinin de fazla olduğunu ifade etti. Öyle ki fazla kıyafetleri için bir ev tutmuştu.

Elbiselerinin Çoğu Artık Başkalarında

Programa katılan Hande Ataizi kıyafetleriyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Bir zamanlar çok fazla kıyafet aldığını belirten ünlü oyuncu yaptığı alışverişleri görgüsüzce olarak tanımladı. Kendini durduramadığını hatta mağazadaki görevlilerin söylediklerini bile aldığını açıklayan Ataizi artık pek çok elbisesini başkalarına verdiğini söyledi.screenshot-9-001.png

Elbiselerini başkalarına vermesine rağmen evinde oldukça büyük bir odanın hala kıyafetleriyle dolu olduğunu açıkladı. Şimdilerde şık olmak için çok fazla alışveriş yapmaya gerek olmadığını bilen Hande Ataizi kişinin kendine yakışanı seçmesi gerektiğini düşünüyor. Ancak bir zamanlar yaptığı alışverişleri görgüsüzlük olarak tanımlıyor. Artık alışverişlerinde kıyafet yerine başka şeyler alıyor.

Alış veriş içerisinde kendisinden geçerek gerekli olanlar dışında ciddi bir şekilde alış veriş yaptığını ve bu şekildeki alışverişlerin neticesinde bunları koyacak yer bulamadığını söyleyen başarılı sunucu Elbiselerini başkalarına vermesine rağmen evinde oldukça büyük bir odanın hala kıyafetleriyle dolu olduğunu açıkladı. Bu durumun sonradan düşünüldüğünde ciddi bir anlamda görgüsüzlük olduğunu da sözlerine ekledi.

Artık Ev İçin Alışveriş

Hande Ataizi alışverişe artık tamamen doyduğunu, artık alışverişe ev için çıktığını söyledi. Vazo, çarşaf ve tabak benzeri ürünler aldığını söyleyen güzel oyuncu özellikle pandemi zamanında evini güzelleştirmek istediğini ve bu doğrultuda alışveriş yaptığını ifade etti.

Giyim konusunda da konuşan Ataizi, kıyafet seçimlerini moduna göre yaptığını, kimi zaman feminen kimi zaman ise maskulen giyindiğini söyledi. Şık bir kadın olmanın servet harcamaktan geçmediğini söyleyen Ataizi en önemli şeyin insanın kendine yakışan kıyafetlerin neler olduğunu bilmesi olduğunu belirtti.

Alış veriş alışkanlıklarını ciddi anlamda değiştirdiğini söyleyen Ataizi artık tamamen doyduğunu, artık alışverişe ev için çıktığını söyledi. Vazo, çarşaf ve tabak benzeri ürünler aldığını söyleyen güzel oyuncu özellikle pandemi zamanında evini güzelleştirmek istediğini ve bu doğrultuda alışveriş yaptığını ifade etti. Böylece daha huzurlu olduğunu mutluluğu bu şekilde daha kolay yakaladığını da belirtti.

Hande Ataizi’nin Dikkatini Çekenler

YouTube üzerindeki programa katılan güzel oyuncu kıyafet ve alışveriş konuları dışında başka konularla ilgili de konuştu. Son zamanlardaki kadın oyuncular üzerine yapılan sohbette kendisi de dikkatini çeken oyuncuları söyledi. Hande Ataizi son zamanlarda beğendiği kadın oyuncu olaraksa Farah Zeynep Abdullah ismini verdi. Farah Zeynep Abdullah son zamanlarda oldukça farklı bir konuyla ekranlara gelen Masumlar Apartmanı isimli dizinin oyuncusudur. Hande Ataizi en beğendiği kadın oyuncu olarak Farah Zeynep Abdullah’ı söylemiştir.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.