2021 Kış Mevsimi Trend Oje Renkleri!

2021 Kış Mevsimi Trend Oje Renkleri!

Kadınların severek kullandıkları ojelerde yaşanan bu değişimleri bazen takip etmek zor olabileceği için 2021 yılında Ocak, Şubat, Mart ayları için kullanabileceğiniz en trend oje renklerini bir araya getirdik.

 

 

Tırnakları etkileyici ve güzel gösteren ojeler her yıl daha farklı ve yeni modeller ile ortaya çıkmaya devam ediyor. Kadınların severek kullandıkları ojelerde yaşanan bu değişimleri bazen takip etmek zor olabileceği için 2021 yılında Ocak, Şubat, Mart ayları için kullanabileceğiniz en trend oje renklerini bir araya getirdik.

Kahverengi ve turuncu renk tonları kış aylarını temsil eden oje renkleri olarak bilinmekle birlikte bu yıl birçok değişik renk modelleri de yine trend ojelerden olacak. Bu sene daha çok ara renklerin dönemi olacak gibi görünmekle birlikte ojelerde de renk seçimleri kış aylarında yine ara renkler ile ağırlıkta olacaktır. İşte 2021 kış ayları oje renkleri.

 

Derin Yeşil

moda-kad-n-olmal-ucu-eker-renkli-takma-t-rnak-24-adet-derin-ye-il-c37.jpg

Hardal sarısı ve siyah ile oldukça uyumlu olan derin yeşil oje renkleri arasında en trend kış seçimlerinden bir tanesidir. Kış ayının renklerinden biri olarak kabul edilen derin yeşil ile mükemmel kış kombinleri yapabilirsiniz. İpucumuzu tekrar edersek hardal sarısı ve siyah ile mükemmel bir uyum sağlanmaktadır.

 

Yoğun Mor

yengec-2.jpg

Kış mevsiminin bu seneki trend ojelerinden olan yoğun mor oje oldukça etkileyici tırnaklara sahip olmanıza neden olacaktır. Romantizm ve aşk rengi olarak tanımlanan mor rengi bu senenin kış kreasyonunda ciddi şekilde kullanılmaktadır. Oje dışında diğer moda tercihlerinde de yer bulan mor rengini tırnaklarınızda görmek emin olun sizi de mutlu edecektir.

 

Pas Kırmızısı

En etkileyici renklerin başında gelen pas kırmızısı bu senenin trend renklerinden bir tanesi. Yeni yılla birlikte modanın tüm yönleri yeni ürünler ve tarzlar açıklarken pas kırmızısının ciddi bir şekilde kullanıldığı görüldü. Bu kullanımın ojelere de yansıdığı açık şekilde fark edilmekle birlikte kış aylarının trend oje renklerinden bir tanesi de pas kırmızısı olacaktır.

 

Safir Mavi

Koyu renkler içerisinde bu senenin en dikkat çeken renklerinden biri olan safir mavi mükemmel kombinler için size özgür bir kış ayı sunacak cinsten. Safir mavisi bu sene ciddi şekilde rağbet görecek gibi dursa da oje tercihlerinde şimdiden en üst seviyeleri çıkmış vaziyette ve kış ayının vazgeçilmezi olacak gibi.