Günlük 10 Bin Lira Kazanan Meslekler

Günlük 10 Bin Lira Kazanan Meslekler

Günlük binlerce lira para kazanan bireyler yaşam konforlarını diledikleri gibi şekillendirmektedir. Bu haberde günde 10 bin liraya kadar para kazanan mesleklerden söz edeceğiz.

 

Günümüzde bazı meslekler, ortalama bir miktar para kazanmamaktadır. Ortalamanın kat ve kat üzerinde para kazanmaktadırlar. Günlük binlerce lira para kazanan bireyler yaşam konforlarını diledikleri gibi şekillendirmektedir. Bu haberde günde 10 bin liraya yakın para kazanan mesleklerde söze edeceğiz. On binlerce lira para kazanan meslekler şu şekilde:

5e9eb3407152d81f24e2aa07.jpg

Yazılımcı

Yazılımcı günümüz dünyasının mesleklerinden birisidir. Eğer ki doğru zamanda, doğru yerde ve doğru eğitime sahip olan birisiyseniz yazılımcı olarak günlük binlerce lira kazanabilirsiniz. Yazılımcıların temel görevleri dijital emirler, yönlendirmeler, yapılar, mekanizmalar kurmaktır. Tabii ki de sadece bunlarla sınırlı değildir. Geniş iş kollarına sahiptirler. Global firmalarda çalışarak veya kafalarına göre de çalışarak para kazanmaktadır. Türkiye’de işini hakkıyla yapan yazılımcıları günde binlerce lirayı rahatlıkla kazanmaktadır. Çünkü yazılımcı yazdığı bir kodu yıllarca satabilmektedir. Hiçbir şey yapmadan sadece satış yapar.​​​​​​​ Bu yazılımcıların para kazanma yöntemlerinde bir tanesidir.

image-asset.jpeg​​​​​​​

Color Correction

Color Correction günümüzde oldukça az bilinen fakat saatlik yüzlerce dolar kazanan mesleklerden birisidir. Bilindiği üzere klipler, filmler, reklamlar ve video üzerine olan tüm çalışmaların belirli post prodiction kısımları bulunmaktadır. Film çekilmiştir, kurgu yapılmıştır. Son olarak da Color Correction’a gitmektedir. Yani renklendirmeye. Bu esnada film veya video renk​​​​​​​lendirme çalışması yapılmaktadır. Günümüzde oldukça saygın bir meslek olmasının yanı sıra Color Correction proje bazlı değil, saat b​​​​​​​aşı para almaktadır. Saatlik minimum 150 dolardan başlam​​​​​​​aktadır. Bu sayede günlük binlerce lira para kazanabilmektedirler.

hazir-site-yap-webmaster-kitchen-810x338.jpg​​​​​​​

Web Site Sahibi​​​​​​​​​​​​​​

Web site sahiplerinin oldukça güzel paralar kazandığını duymuşsunuzdur. Fakat her web adresi için oldukça güzel paralar kazandıklarını söylememiz yanlış olacaktır. Daha geniş kitlelere ulaşan ve günde milyonlarca insa​​​​​​​nın web adresine girdiği siteler paralar kazanmaktadır. Web site kurara​​​​​​​k sizlerde bu parayı kazanabilirsiniz. Günümüzde bu m​​​​​​​esleği yerine getirerek günde binlerce lira kazanabilenler vardır. Fakat günlük binlerce lira kazanabilmek için eksiksiz, tam donanımlı ve kusursuz bir web adresine sahip olmanız gerekmektedir. Keza uzunca bir deneyiminizin olması da şart denecek kadar önemlidir.

5795b9790f25442fd493cc0e.jpg​​​​​​​

Yönetmen

Günlük binlerce lira kazanan mesleklerden birisi de yönetmenliktir. Bilindiği üzere yönetmenler herhangi bir klip, film veya reklam çeken kişilerdir. Setteki son söz sahibi ​​​​​​​olan​​​​​​​​​​​​​​ mevkidir. Günümüzde tüm yönetmenler yüksek miktarlarda para kazanmaktadır. Bazıları oldukça düşük paralarda kazanabilmektedir. Fakat alanında başarılı bir yönetmensen ve sektörde sözün geçiyorsa günlük binlerce lira kazanabilirsiniz. Yönetmenlerin ne denli yüksek para kazandıklarına küçük bir örnek vermek gerekirse, dün​​​​​​​yadaki en zengin 100 insan listesinde 2 tane yönetmen vardır. Bu sayede bu meslekte başarılı olunc​​​​​​​a ne denli yüksek para kazanabileceğinizi tahmin etmek zor olmasa gerek.​​​​​​​

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum