Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan açıklama geldi! Bankada hesapları olanlar...

Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan açıklama geldi! Bankada hesapları olanlar...

Bir çok insan araba, ev ve temel ihtiyaçları için en uygun kredileri ve düşük faiz oranını araştırıyor. Söz konusu olan kredide geri ödeme şartı da çok önem taşımaktadır.

Bir çok insan araba, ev ve temel ihtiyaçları için en uygun kredileri ve düşük faiz oranını araştırıyor.  Söz konusu olan kredide geri ödeme şartı da çok önem taşımaktadır. Kredi çekme isteyen insanların faiz oranı düşük olmasından dolayı tercihleri devlet bankaları yönünden olmaktadır. Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan  kredi çekmek ve kredi faiz oranlarının güncel oranlarının ne kadar olduğu hakkında bilgiler merak edilmektedir. Bankaların güncel ihtiyaç, araç, konut faiz oranları...

Vakıfbank’tan kredi kullanma isteyen insanlara 1 ay, 2 ay ve 3 ay ertelemeli kredi seçeneği de sunuldu. Ev, araba ve ihtiyaçlarını karşılamak  isteyenler  için kredi  kullanacakları bazı bankaların faiz oranları...

ZİRAAT BANKASININ FAİZLERİ

screenshot-2.jpg

Ziraat Bankası ev kredisi;

Banka beş farklı konut kredi imkanı sunuyor. Bunları şöyle sıralayabiliriz; Emeklinin Artı Kredisi,  Konut Ürün Paketi,  çalışan artı kredisi, Konut Kredisi ve  sıfır Konut Kredisi...

Çalışanın artısı ev kredisi:% 1,47

Ev kredisi: %1,52

Emeklinin artısı ev kredisi: %1,47

Ev ürün paketi: %1,47

 Sıfır ev Kredisi: %1.42

 Ziraat Bankası Tüketici kredisi: Bankanın dört farklı tüketici paketleri bulunmaktadır. Tüketici faiz oranı paketlere göre değişmekte. Bu paketlerde; çalışan artı kredisi, Emekli artı kredisi, Tüketici kredisi Ve tüketici kredisi olarak veriliyor.

screenshot-3.jpg

Çalışanın artısı tüketici kredisi: %1,58

Emeklinin artısı tüketici kredisi: %1,58

Tüketici kredisi: %1.68

Tüketici ürün paketi: %1,64

Ziraat Bankası araç kredisi: diğer araç kredisi ürün paketi, kaskolu, kaskosuz ve araç ürün paketi olarak çeşitli kategorilerde veriler oranı değişmektedir.

Kaskolu Taşıt kredisi  :% 1.64

Kaskosuz Taşıt kredisi : %1.66

VAKIFBANK KREDİ FAİZLERİ

Vakıfbank ihtiyaç kredisi: Bankanın resmi internet sitesinde yer alan ihtiyaç kredisi oranları aşağıda bulanmaktadır. Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi dışında farklı faiz oranları uyguladığı ; emekliye, avukatlara kamuya özel gibi farklı birçok  ihtiyaç kredisi bulunmaktadır.

İhtiyaç kredisi: %1.52

Vakıfbank’tan 20 bin lira ihtiyaç kredisi çeken kişiler %1,52 faiz oranı 36 ay vadeyle aylık 762 lira taksitli toplam 27 bin 555 lira olarak geri ödeyecek.

Vakıfbank araç kredisi: Bankanın araç kredisi kampanyası sıfır ile 2. El durumlara göre değişmektedir.

Sıfır araç kredisi: %1.48

İkinci el araç kredisi: %1.48

Vakıfbank ev kredisi:  Bankanın resmi internet sitesinde bulunan ev kredisi faiz oranı; TSK personeline Özel, OYAK üyelerine Özel, yeşil konut kredisi, kentsel dönüşüm kredisi gibi farklı krediler verilmekte. Bu kredilerde faiz oranları değişiklik göstermekte.

Sarı Panjur ev Kredisi:% 1.34