Ziraat Bankası'ndan 80 - 100 Bin Lira Kredi: Uzun Kuyruk Oluştu!

Ziraat Bankası'ndan 80 - 100 Bin Lira Kredi: Uzun Kuyruk Oluştu!

Ziraat Bankası sürekli olarak yeni kampanyalar ve fırsatlar yaratan bankalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kamu bankaları arasında da en öne çıkan Ziraat Bankası, başvurusu onaylanan kişilere birçok noktada kredi sağlıyor.

 

Ziraat Bankası sürekli olarak yeni kampanyalar ve fırsatlar yaratan bankalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Kamu bankaları arasında da en öne çıkan Ziraat Bankası, başvurusu onaylanan kişilere birçok noktada kredi sağlıyor.

Milyonlarca kişi tarafından nakdi destek ihtiyacı bulunuyor. Bunların yanı sıra araç fiyatlarının yükselmesiyle birlikte daha fazla ilginin görülmeye başladığını söylemek mümkün. Ziraat Bankası tarafından hazırlanan kampanyayla araç kredi desteği verecek.

5d8c6f8255427f08e851f1e8.jpg

Geçtiğimiz aylarda taşıt kredisi 0.49, konut​​​​​​​ kredisi 0,64 ve destek paketleri de 0.49 oranında sunulmuştu. Bunların yanı sıra tatil kredileri verilmeye başlanmıştı. Birçok noktada faiz oranları düşürülmüştü. Bu yüzden de talep oldukça yüksek olmuştu.

Ziraat Bankasından Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi son dönemlerin en ilgi gören kredi çeşitlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Ziraat Bankası’nın taşıt kredisi çekmek isteyen kişilere sağladığı düşük faiz oraları ve kullanım olanakları oldukça dikkat çekiyor. Bilindiği üzere dolar kur farkıyla birlikte ikinci el araçta dahil olmak üzere tüm araçlar oldukça pahalanmıştı. Bunun önüne geçmek ve ihtiyaç sahiplerine destek olmak için Ziraat Bankası ön plana çıktı.

tasit-kredisi.jpg​​​​​​​

Başvurusu onaylanan kişilere ihtiyaçları doğrultusunda taşıt kredisi sağlayan Ziraat Bankası birçok noktadan dikkat çekiyor. Banka, diğer kurumlara nazaran çok daha kolay bir şekilde kredi vermesinden kaynaklı olarak da ilgi topluyor.

Taşıt Kredisine Nasıl Başvurulur?​​​​​​​

Kredi başvurusunu gerçekleştirmek isteyen binlerce kişi soluğu başvurunun nasıl yapılacağına dair araştırmakla geçiriyor. Ziraat Bankası taşıt kredisine başvuru sağlamak ise son derece basit. Birçok noktada başvurunun kolay olması avantaj sağlıyor. İlk olarak bankanın şubesi üzerinden başvuru gerçekleştirebilmek mümkün. Doğrudan şubeyi ziyaret edebilir ve hızlı bir şekilde başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

1582964108968-para.jpg​​​​​​​

Kimler Onay Alıyor?

Ziraat Bankası taşıt kredisi maalesef herkese verilmemekte. Bilindiği üzere gerekli kriterleri karşılayan kişilere, taşıt kredisi onayı verilmekte. Aksi takdirde kredinin alınması pek mümkün değil. Fakat Ziraat Bankası sağladığı birçok avantajla birlikte birçok kişiyi taşıt kredisi sağlıyor.

Düzenli gelir olması, ipotek edecek herhangi bir mal varlığı ve kredi sicil notu gibi detaylar son derece önem taşıyor. Bu kriterler temel olarak kredinin verilip / verilmemesinde oldukça etkili olduğunu söylememiz mümkün.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.