Yeni Kredi Açıklaması Geldi! Tüm Ödemeler 9 Ay Ertelendi

Yeni Kredi Açıklaması Geldi! Tüm Ödemeler 9 Ay Ertelendi

QNB Finansbank yapmış olduğu yeni kredi kampanyası ile düzenleme yaptı ve kampanyasını herkese duyurdu. Başlatmış olduğu kampanyada 9 ay sonra ödemeli olarak oluşturdu.

QNB Finansbank yapmış olduğu yeni kredi kampanyası ile düzenleme yaptı ve kampanyasını herkese duyurdu. Başlatmış olduğu kampanyada 9 ay sonra ödemeli olarak oluşturdu. Faiz oranlarının uygun oluşu ve cazip kampanyalarla müşterilerinin dikkatini çeken ve tercih edilen banka yeni kredi kampanyasını açıkladı. 9 ay sonra ödemeli 3 yıl vadeli 1.49 faiz oranı ile vadeli şekilde ödeme kolaylığı oluşturdu. Bu kredi kampanyası Qnb Finansbank müşterisi olan Kobiler için işe devam kredisi niteliğinde banka aracılığı ile duyurdu.

screenshot-22.jpg

Qnb Finansbank yüzlerce müşterisini ilgilendiren yeni kampanyasını açıkladı. salgın zamanı ile iş yerleri ve Kobiler ekonomik anlamda zorlanmaya başladılar. Bu dönemde kişiler ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladılar, nakit akışı sağlayamadılar. Qnb Finansbank bu süreçte ekonomik sıkıntı yaşayanlara işe devam kredi kampanyası duyurdu.

 

9 AY GERİ ÖDEME YOK

screenshot-24.jpg

Bankadan yapılan açıklamaya doğrultusunda, QNB Finansbank KOBİ İşe Devam  Kredisi bazında KOBİ’ler, 9 aya kadar anapara ödemesiz, 36 aya varan  vadelerle aylık yüzde 1,49’dan başlayan faizlerle taksitli ticari kredi  kullanabilecek.

Qnb Finansbank bu süreçte kredi ödemeleri için 3 ay erteleme getirdi. Bankadan gelen açıklamada salgın sürecinde ekonomik akış sağlayamayan ve ihtiyaçlarını karşılayamayan Kobilerimize yardımcı olmak bu sürecin olumsuz etkilerini azda olsun omuzlarından almak için geçen yıl mart ayından bu zaman kadar olan kredi ödemelerini 3 ay boyunca erteledik. Ayrıca KGF ve KOSGEB destekli krediler sunmaya devam ediyoruz diye açıklama yaptılar.

screenshot-23.jpg

Banka yetkilisinden gelen açıklamaya göre işe devam kredisi ile birlikte birçok işletme için nakit akışı sağlanmış olacak, ekonomik olarak biraz daha rahatlamış olacaklar. Bu kredi kampanyası ile 9 ay ödemesiz olacağını ve belirtti.