Yapı Kredi Bankası Tüm Riskleri Aldı Süper Krediyi Sundu!

Yapı Kredi Bankası Tüm Riskleri Aldı Süper Krediyi Sundu!

Bankalar 2021 yılı itibariyle hızlıca kredi kampanyaları oluşturmaya başladılar. Bu süreçte kişilerin yanında olmak destek olmak ihtiyaçlarını sağlamak için birçok ihtiyaç destek kredisi kampanyası oluşturuluyor.

Bankalar 2021 yılı itibariyle hızlıca kredi kampanyaları oluşturmaya başladılar. Bu süreçte kişilerin yanında olmak destek olmak ihtiyaçlarını sağlamak için birçok ihtiyaç destek kredisi kampanyası oluşturuluyor. Bunlardan birisi de Yapı Kredi'den geldi sms ile başvurabileceğimiz anında onaylı 10.000 TL'ye kadar nakit kredi desteği sunmaktadır.

Yapı Kredi müşterilerine ve yeni gelecek müşterilerine özel farklı birçok kredi kampanyası sunmaktadır. Yapı Kredi bireysel ihtiyaç destek kredisi koşulları salgın dönemi ile birlikte ekonomik anlamda zor günler geçiren vatandaşım yanında olmak ve onlara destek olmak için oluşturulan kampanyalardan birisidir. Yapı Kredi yapmış olduğu açıklamada bu yıl içerisinde uygun faiz oranları ile kredi vermeye devam edeceğini belirtti.

screenshot-12.jpg

3 aya kadar ertelemeli, 36 ay vadeli Kredi fırsatı sunmaktadır. Kredi başvurularınızı SMS ile Yapı Kredi mobil üzerinden yada internet şubesi ile anında gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile kredi başvuru yapabilmek için kullanmak istediğiniz Kredi türü, T.C. kimlik numaranız, aylık gelirinizi 4411 SMS göndermeniz gerekmektedir. Sonuç size kısa bir süre içerisinde bildirilecektir.

Yapı kredinin fırsatlarla dolu kampanyalarından bilgi almak ve başvuru yapmak için resmi internet sayfasını, mobil uygulamasını, internet bankacılığını, kimlik belgeleriniz ile şubeleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 7/24 müşteri iletişim merkezi ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Bankadan Müthiş Kredi

screenshot-14.jpg

Yapı Kredi Bankası ile ilgili son zamanlarda ciddi eleştiriler bulunuyor. Kredi faizlerinin yüksek olması ve pandemi döneminde her hangi bir özel kampanya yapmaması gibi birçok gerekçeyle vatandaşlar sosyal medya yorumları yapmaya devam etmektedir. Banka tüm bu sorunları dinlemiş ve vatandaşlara oldukça cazip bir krediyi sunmuş bulunmaktadır. Vatandaşlar bu krediyi diğer bankalarda bulunan yüksek kredilerini kapatmak maksadıyla da kullanmaktadır. 1,9 seviyelerinde bulunmakta olan kredilerini daha cazip bir şekle getirerek ihtiyaçları bulunmakta olan vatandaşların yanında olduğunu gösteren banka yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte bir anda en çok ilgi gören bankalar arasına girmeyi başarmıştır.

SMS Başvuru

Kredinin cazibesinin yanı sıra ayrıca başvuru koşullarında ki kolaylık da dikkatlerden kaçmıyor. Bankanın SMS ile kredi başvurusu alması da pandemi döneminde kalabalık ortamlarda bulunmak istemeyen vatandaşlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Vatandaşlar cep telefonlarını kullanarak kısa mesaj yollamak suretiyle dakikalar içerisinde kredisini alabiliyor. Kredinin onaylanması ile birlikte bankaya ait bulunmakta olan hesap numarasına direk olarak para aktarılıyor. Sizlere gösterilen ödeme planıyla birlikte ödeme işlemleri de başlamış oluyor. Bankanın ayrıca kredi masraflarında ki uygunluğu da gözlerden kaçmıyor. Diğer bankaların uygulamakta olduğu kredi masraflarının neredeyse yarısı müşterilerden talep ediliyor. Bu durumda ayrıca maliyeti düşürmüş oluyor.