Vakıfbank'tan 1 Yıl Üzeri Müşterilerine Özel Kredi

Vakıfbank son zamanlarda oldukça büyük ve özel krediler ile birlikte dikkat çeken bankalar arasında yer alıyor. Banka neredeyse her geçen gün farklı bir kampanya ile birlikte vatandaşların Kredi ihtiyaçlarını veya kredi kartı ihtiyaçlarına yakından çözmeye çalışıyor.

14 Eylül 2021 09:15 Gündem
Vakıfbank'tan 1 Yıl Üzeri Müşterilerine Özel Kredi

Yapmış olduğu kampanyaları ve kredilerle birlikte oldukça fazla büyük bir kitleye yardımcı olmakta ve ülkenin nakit sıkıntısını gidermek de başarılı olan bankalar arasında bulunmaktadır. Sunulan kredileri piyasa koşullarının oldukça altında verilmekte olup aynı zamanda uzun vadeli bir şekilde vatandaşlara sunmaktadır.

vakifbank-1479905.jpg

Banka kimi zaman yeni müşterilerine oldukça büyük kampanyalar sunmak tayken bazı zamanlarda ise uzun zamandır kendisi ile birlikte çalışmaya devam eden müşterilerine uygun farklı kampanyalar sunmaktadır. Belirtilen kampanyalardan bir tanesi de 1 sene üzeri müşterilerine vermiş olduğu özel kredidir. Banka bir yıl üzerinde kendisi ile birlikte çalışmakta olan müşterilerine oldukça büyük ve özel bir kredi verecek. Böylelikle uzun zamandan beri kendisi ile birlikte çalışmış olan müşterilerine onure edecek.

1 yıl üstü müşterilere kredi

1 yılın üzerinde Vakıfbank ile çalışmakta olan müşterilere 3 farklı yöntem ile kredi sunulacak. Müşteri bunlardan sadece birini tercih edecek ve bu doğrultuda ödemelerine başlayacak. 1 yıl üzeri müşterilere verilecek kredi şu şekilde;

15.000 TL faizsiz bir şekilde kredi almak isteyen vatandaşlar 12 ay vadeli bir şekilde bu krediyi kullanabilecek ve bunun yanı sıra 650 TL kredi masrafı ödeyecek.

30 bin TL'ye kadar 24 ay vadeli bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 1300 TL kredi masrafı ödeyecek ve 1.12 faiz oranı ile kredilerini kullanabilecek.

60.000 TL 36 ay vadeli bir şekilde kullanmak isteyen vatandaşlar ise 1.44 faiz oranı ile birlikte kredilerini kullanabilecek ve aynı zamanda herhangi bir kredi masrafı ödemeyecek.

Belirtilen kampanyalardan bir tanesini tercih eden Vakıfbank müşteri bu kredileri alarak herhangi bir sorun ve sıkıntı olmadan aylık olarak ödemelerini gerçekleştirebilecekleri gibi aynı zamanda istedikleri zaman 3 ay bu kredileri erteleme fırsatını da yakalayabilecekler. Belirtilen her 3 kredi de piyasa koşullarında oldukça cazip olarak değerlendirilebilecek ve uzun bir süre bu şekilde bir kredi olmayacak şekilde düzenlenmiş ve vatandaşların müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Gerek faizli gerek faizsiz kredilerin tamamı piyasa koşullarında emsali bulunmayan oldukça cazip kredilerdir. Bu kredilerden yalnız bir tanesi müşteri tarafından değerlendirilebilir. Hak bir başkasına devredilemez.

Vakıfbank kredileri

Vakıfbank tarafından verilmekte olan birçok kredi bulunmaktadır. Gerek eski gerek yeni gerek ise ilk defa Vakıfbank ile çalışacak olan müşterilere birçok kredi fırsatı sunulur. Bu kredilerden istediğini değerlendirme hakkı bulunan vatandaşlar gerekli uygun şartları yerinde olması halinde banka tarafından uygun görülmesi durumunda kredilerini kullanabilirler.

2285491-720x360.jpg

Genel olarak tüm kredileri de benzer şartlar aranmaktadır ve bu şartlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 18 yaşından büyük olmak sigortalı bir işte çalışmak ve kredi puanı ile ilgili herhangi bir sorunu bulunmamasıdır. Gereken şartların yerinde olması durumunda banka sorunsuz bir şekilde kredi ödemesini ve hesabı aktarılmasını anında gerçekleştirmektedir

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler