Vakıfbank 125 Bin Lira İhtiyaç Kredisi! Memur, Emekli ve Özel Sektöre

Vakıfbank 125 Bin Lira İhtiyaç Kredisi! Memur, Emekli ve Özel Sektöre

Tüm ihtiyaçlarınız ile ilgili 36 aya olacak şekilde vadeler, cazip faiz seviyeleri ve ayrıca esnek ödeme koşullarıyla özel sektör çalışanları kamu personeli ve emekliler e özel olarak İhtiyaç Kredisi tüm VakıfBank Şubeleri’nde verilmektedir.

 

Tüm ihtiyaçlarınız ile ilgili  36 aya olacak şekilde vadeler, cazip faiz seviyeleri  ve ayrıca esnek ödeme koşullarıyla özel sektör çalışanları kamu personeli ve emekliler e özel olarak İhtiyaç Kredisi tüm VakıfBank Şubeleri’nde verilmektedir. Uzun bir zamandan bu yana vatandaşların ihtiyaçlarını zaman kaybetmeden gidermekte olan banka olarak bilinmekte olan Vakıfbank neredeyse toplumun her kesimine cazip krediler sunmaktadır.

Kredi önceki zamanlardan farklı olarak cep telefonu üzerinden de başvuru sağlanabilmesi pandemi döneminde dışarı çok fazla çıkmak istemeyen vatandaşlar için oldukça cazip olmaktadır.

screenshot-2.jpg

Sms ile Krediye Başvuru Yapmak İçin;

Aralarında boşluk bırakarakmak suretiyle KREDI, T.C. Kimlik numarası., Aylık Geliri yazarak 5724’e sms gönderilmesi gerekmektedir.

 

Örnek Sms:

KREDI 11111111111 5000

 

Kredinizi,

 

Aylık eşit taksitli olarak alabilirsiniz ayrıca

Artan taksitli olacak şekilde taksitlendirme yapabilirsiniz.

Azalan taksitli olacak şekilde taksitlendirme yapabilirsiniz.

3 ay ödeme yapılmadan aylık eşit taksitli,

3 ayda bir olacak şekilde eşit taksitli,

Son taksit balon ödeme olacak şekilde,

Değişken taksit seçenekleri ile geri ödeyebilirsiniz.

screenshot-3.jpg

3.000-125.000 TL limite akadar olan kullanımlarda            03-36 Ay              %1.42* % 0.5+BSMV uygulanmaktadır

50.000 TL             limite kadar olan kullanımlarda 36 Ay     vade olacak şekilde % 1.42          1.869,62 TL taksitlerle    250,00 TL masraf %22,9425 faiz oranıyla kullanım sağlanmaktadır.

 

Kimler Alabilir?

VakıfBank kredi politikaları çerçevesinde başvuruları özgür bir şekilde değerlendirme hakkı bulunmaktadır. VakıfBank kampanya zamanı çerçevesinde; alınacak ücretleri ve aynı zamanda faiz değiştirme hakkı bulunmaktadır. Başvurular ile ilgili kefil ön şartı bulunmamakta şubeler, gerekli zamanlarda kefil talep edebilirler.

Banka ayrıntıyı olarak kredi ile ilgli bilgilendirmeyi direk olarak şubelerden yapmaktadır. Banka kredi politikaları gereğince uygun bulunan vatandaşlara belirtilen krediyi tahsis etmektedir. KKB notu düşük olan veya gelir belgesi ibraz edemeyen vatandaşlara kredi verilmeyecektir.  Belirli zamanlarda artan faizler olması durumunda belirtilen koşullarda bir takım değişiklikler olabilmektedir. Banka maaş müşterilerine bir takım kolaylıklar sağlayabilmektedir.

Bankanın bir takım hizmetlerinden faydalanmakta olan vatandaşlara çeşitli kolaylıklar da ayrıca sağlanabilmektedir. Artan taksit kampanyası müşteri gelir ve skor bilgileri çerçevesinde Banka tarafından izlenerek karar verilmektedir. Banka gerekli görmesi durumunda kredi kullandırım şartlarında değişiklik yapma hakkını bulunmaktadır.