Tek bir SMS ile ihtiyaç kredisi hesabınıza yatsın! Tek bir şart var!

Bankaların ihtiyaç kredisi faizleri gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Acil nakde ihtiyacı olan kişiler tek bir SMS ile kredi çekebilirler. Sizler için kredi veren bankaları düzenledik. Tek SMS ile kredi veren bankalar: Yapı Kredi,

Bankaların ihtiyaç kredisi faizleri gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Acil nakde ihtiyacı olan kişiler tek bir SMS ile kredi çekebilirler. Sizler için kredi veren bankaları düzenledik. Tek SMS ile kredi veren bankalar: Yapı Kredi, Garanti Bankası, Akbank, QNB Finansbank, İş Bankası, ING Bank ve TEB. Düzenli bir geliri olmayan kişilere kredi verilmez. Çiftçi, esnaf ve maaş bordrosuz çalışan işçiler devamlı çalıştıkları bankalardan kredi alabilirler.

screenshot-5.jpg

Bankalar kredi alanında çok büyük yenilikler yapıyor. En önemli yenilik daha önce kredi verilecek kişiden kefil ve gelir beyanı istenirdi ama artık gelir belgesi olmadan ve maaş bordrosu olmadan kredi çekme imkânına sahip olabilirsiniz. Özellikle serbest meslek erbabı ve ev hanımlarının yüzünü güldüren uygulamada vatandaşların bankalara gitmesine gerek kalmayacak. Gelir belgesi olmadan kredi çekebilmek için ilk önce kredi notunuzun yüksek olması veya riskli olarak tanımlanan grupta yer almamanız lazım. Başvuru yapıldıktan sonra şahsınıza ait araştırmalar yapılır. Yapılan araştırmalar sonucunda şartlara uyan vatandaşlar önceden belirlenen faiz ve vade oranları ile kredi alabilir.

Belge olmadan kredi imkânı sunan bankalar hangileridir?

Bankalar gelir belgesi olmadan kredi vereceği zaman en başta Findeks notuna ve kredi siciline bakar. Böylelikle vatandaş bir sürü belge sunmak derdinden kurtulur.

screenshot-3.jpg

ING Bank

ING Bank vatandaşlara gelir belgesiz 5 bin TL ye varan kredi imkân sunmaktadır.

Akbank

Akbank kredi notu iyi olan müşterilerine gelir belgesi olmadan 40 bin TL ‘ye varan kredi imkânı sunmaktadır.

TEB

TEB bankası vatandaşlara teknolojinin olanaklarından faydalanarak basit şekilde kredi fırsatı sunmaktadır. Telefonunuzdan CEBTETEB hizmeti ile kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası

“Garanti Bankası ilk Kredim” ile 36 ay vadeli 10 bin TL ‘ye kadar belir belgesi olmadan kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için ihtiyaç, konut veya araç kredisi almamış olması, sicilin temiz olması ve bankaya kredi borcunun olmaması lazım. Şubeye gitmek istemeyen kişiler 444 0 335 ‘i arayarak kredi başvurusunda bulunabilirler.

İş Bankası

SMS yolu ile kredi veren bankalardan biri de İş Bankasıdır. Başvuru yapabilmek için mesaj bölümüne her birinin arasında bir tane boşluk olacak şekilde NAKİT, TC KİMLİK NUMARASI, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR bilgilerini yazarak 4402 ‘ye kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Bankalar kredi kullanımı ile ilgili birçok kolaylığı müşterilerine sunmaktadır. Sunulan komalıklar arasında pandemi sebebiyle uzun zamandan beri yayılmakta olan hastalık sebebiyle bankaya uğramadan kredi alınabilmesi imkanı bulunuyor. Böyle bir durumda vatandaşlar günün istedikleri saatinde istedikleri zaman kredilerini kullanabiliyorlar. Üstelik her hangi bir ek ücret ve benzeri bir durum olmadan