Sicil Affını Beklemeden Kredi Veren Bankalar! 5 Bin İle 175 Bin TL Arasında Kredi Alabilirsiniz!

Sicil Affını Beklemeden Kredi Veren Bankalar! 5 Bin İle 175 Bin TL Arasında Kredi Alabilirsiniz!

Anında 25 bin TL'ye kadar kredi çekme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kredi notu düşük olan birçok vatandaş için kredi çekmek artık korkulur rüya gibi bir şey oldu. Bankaların ödenmeyen taksitler, ödenmeyen kredi kartı sebebiyle kara listeye aldıkları

Anında 25 bin TL'ye kadar kredi çekme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kredi notu düşük olan birçok vatandaş için kredi çekmek artık korkulur rüya gibi bir şey oldu. Bankaların  ödenmeyen taksitler, ödenmeyen kredi kartı sebebiyle kara listeye aldıkları kişiler hem kredi çekmek de hem de kredi kartı almak da zorlanıyorlar. Bunun üzerine birçok kişi nasıl kredi alabileceğini yada nasıl kredi kartı çıkartabileceklerini  araştırma yoluna vardılar. Hem kredi kartı borcunuz da hem de kredi borcunuz da kredi kayıt bürosu her yaptığını adımı tek tek kayıt altına almaktadır. Bu süreçte bütün kayıt bilgileriniz bankalara ulaştırılmaktadır.

screenshot-12.jpg

Bu da sizin kredi ödemelerinizde yaşadığınız aksaklıklar sebebiyle kredi notunu düşürmekte ve ileride alacağınız kredi kartı ya da kredi de zorlanmaktadır. Ödemelerinizi düzenli yapmanız durumunda Kredi notunuz yükselecektir. Bunun içinde sadece kredi ve kredi kartı ödemeleriniz değil olan senet ve çek ödemelerinizde sizin kredi notunuzu etkilemektedir. Yaklaşık 5 yıl boyunca siciliniz temizlenmez bu durum sizin bankalardaki kredi alma işleminizi zorlaştırmaktadır.

Salgın dönemi ile birlikte bankalar kredi çalışması yapmaktadırlar ve bu kredi çalışmalarıyla bankaların size sunmuş olduğu bazı koşulları taşımanız durumunda, 25 bin liraya kadar kredi sunmaktadırlar. Ayrıca kredi notunuzun düşük olması değil de, bankalar tarafından Kara listeye düşmüş olmanız tarafınıza yasal takibin başladığı göstermektedir. Bankalar yasal takip sürecinde olan kişilere Kredi vermemektedirler. Kara listeden çıkmanız durumunda yapmış olduğunuz Kredi başvurularında bankalar sizi değerlendirme sürecini almakta ve bu süreçte krediniz onaylanırsa 25 bine kadar kredi sunulmakta.

Kredi notunu yükseltmek ve kara listeden çıkmak için yapılması gerekenler;

screenshot-14-001.jpg

Öncelikle Kredi alacağınız bankayı, size uygun olan bir banka şeklinde seçmeniz gerekmektedir. Çünkü yapmış olduğunuz kredi kartı ve kredi başvurularında onaylanmaması halinde Kredi notunuz da tekrardan düşüş yaşanmaktadır. Buna  sebebiyet vermemek için banka ile olan ilişkilerinizi güçlü tutmak ve başvurunuzun kabul olacağı bir bankadan başvuru yapmanız,  sizin için uygun olacaktır. Bankadan mevduat hesabı açmanız, otomatik fatura ödemeleri sağlamanız, sizin kredi notunuzu da yükselecektir.

Sicili kötü olanlara kredi veren bankalar;

 Bankaların kara listesinden çıkmanız durumunda size uygun kredi sağlanacaktır ve bazı bankalar kredi notuna bakmadan kara listede olmayan kişilere kredi sunmaktadırlar.

Aktif Bank, Qnb finFinansbank, Enpara Ziraat Bankası, Akbank kolay  şekilde kredi başvurusu yapabilir ve kredi almanız mümkündür.

25000 TL'lik kredi veren bankalar ve koşulları

 Garanti BBVA kredi koşulları;

screenshot-13.jpg

Açıklamış olduğu koşullarını taşıyan kişilere kredi sunmaktadır ve kredi vermesi için kefil istemektedir. Ayrıca bankanın gerekli görmesi durumunda ipotek, teminat göstermeniz de gerekmektedir. Ancak birçok banka 25 bin lira için ipotek istemez.

25 bin lira kredisini 60 aya varan vade fırsatları ile yüzde 1.99 faiz ile sunmaktadır. 25.000 liralık kredi çekmeniz durumunda 60 ay vade ile ödemeniz gereken tutar 789 liradır. Toplamda bankaya ödemeniz gereken tutar ise 47300 TL'dir.

ING Bank kredi koşulları;

ING Bank da sicil notu düşük olan kişilere kredi veren bankalardan. Sicil notu düşük olan ve kara listede olan kişilere yüksek faiz oranları ile kredi sunmaktadır. Aradığı şartlardan bir tanesi de kefilinizin olmasıdır. 25 bin liraya kadar kredi çekebilir, 60 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz. ING Bank'ın uygulamış olduğu en düşük kredi faiz oranı yüzde 1.69 dur. Bu  durumda ödemeniz gereken tutar 724 lira olacaktır. Toplamda  ise bankaya 43.577.00 lira ödeme sağlamanız gerekmektedir.

QNB Finansbank kredi fırsatları;

kolay kredi kullanabileceğiniz bankalardan birisidir. Finansbank Kara listede olan ve Sicil notu düşük olan vatandaşlarda aradığı tek özellik Kredi notunun 900 olmasıdır. 25 bin liraya kadar kredi verip 60 ay vade ile uygulamış olduğu en düşük faiz oranı ise yüzde 1.50’ dir. Aylık toplamda ödemeniz gereken taksit tutarınız 683 lira olacaktır. Toplam tutar ise 41.000 lira şeklinde olacaktır.

Enpara Kredi koşulları;

Qnb Finansbank'ın yan dalı olup dijital bankacılık hizmeti vermektedir. Bankanın size kredi vermesi için aradığı tek kriter sigorta priminizin düzenli olarak yatırılıyor olmasıdır. 60 aya Varan vade ile 1.76 faiz oranıyla kredi sunmaktadır. Aylık ödemeniz gereken tutar 739 lira olacaktır. Toplamda ise 44,330 lira ödeme gerçekleştirmektesiniz.

Denizbank ve kredi koşulları;

 Kara listede olan ve sicili düşük olan kişilere 25 bin liraya kadar 60 aya varan vade ile kredi sunmaktadır. Faiz  oranları yüzde 2.20 şeklindedir. Aylık tutarınız 834 lira olacaktır. Bankaya ödemeniz gereken toplam tutar ise 50.089,00 lira olacaktır.

İş Bankası kredi koşulları;

Kredi notu düşük ve kara listede olan müşterilerine kredi sunmaktadır. Bankanın  aramış olduğu özellikte sigorta priminizin düzenli olarak yatırılıyor olması ve aylık gelirinizin olması gerekmektedir. Ayrıca sizden kefilde talep edilmeyecektir. İş Bankası'nda 25 bin lira kredi çekip 60  varan vade ile ödemeniz durumunda aylık ödemeniz gereken tutar 737 lira olacaktır. Yüzde 1.75 faiz oranıyla hesaplanacaktır toplamda bankaya ödemeniz gereken tutar ise 44 bin 204 lira olacaktır. Vakıfbank ve kredi koşulları;

 Kara listede olan ve Kredi notu düşük olan vatandaşlara Vakıfbank 125 bin liraya kadar kredi sunmaktadır. Aramış olduğu koşul ise ipotek ve kefildir. Ayrıca teminat göstermeniz gerekmektedir. Krediniz tarafınıza sunulurken dosya masrafı ve hayat sigortası ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca hayat sigortası kredinizi 3 yıl vade ile çekiyorsanız 3 yıl şeklinde yapılacaktır.

Aktif Bank ve kredi koşulları;

Aktif Bank'ta Kara listede olan ve sicili kötü olan kişilere düzenli gelirinin ve sigorta priminin bulunması durumunda, 30 bin liraya kadar kredi verip 60 aya varan vadelerle ödeme fırsatı sunmaktadır. Uygulamış olduğu en düşük faiz oranı ise yüzde 1.89 dur. Vermiş olduğu kredisinde 150 lira, sizden dosya tahsis ücreti talep edecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.