Show TV’nin Sevilen Dizisinden Şok Haber! Tolgan Avanoğlu’ndan Kötü Haber!

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nda koronavirüs şoku yaşanıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin sevilen oyuncusu Tolgan Avanoğlu’nun koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı’nda koronavirüs şoku yaşanıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin sevilen oyuncusu Tolgan Avanoğlu’nun koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Dizinin en etkili karakterlerinden biri olan Avanoğlu’nun koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtilirken, dizi setinin çekimlerine ise kısa bir ara verileceği öğrenildi.

d91b2f96fbbf498ee5ba03ec3573e53d.jpg

Sevilen oyuncu Tolgan Avanoğlu’nun koronavirüse yakalanması herkesi üzerken, dizinin setinde de çok sıkı koronavirüs tedbirlerinin alındığı belirtildi. Alınan tedbirlere rağmen virüs şokunun yaşandığı öğrenilirken, bazı set çalışanlarının da izole edildiği öğrenildi. Dizi ve film sektörü koronavirüs gölgesinde devam ederken şimdiye kadar birçok dizinin seti koronavirüs nedeniyle bazı belli sürelerde durdurulmuştu.

toygan-instagram-16-9-1569504944.jpg

Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizide Sefer karakterine hayat veren Tolgan Avanoğlu’nun koronavirüse yakalandığını açıklayan kişi Gazeteci Birsen Altuntaş olurken, haberi ise twitter hesabından duyurdu. Ordu’da devam eden dizi çekimlerine Sefer karakterinin pozitif çıkması ile birlikte ara verildiği öğrenilirken, başarılı oyuncunun ise izole edildiği ve tedavi altına alındığı belirtildi.