Şekerbank’tan Emeklilere 10.000 TL Fırsatı

Şekerbank’tan Emeklilere 10.000 TL Fırsatı

Şekerbank emekli müşterilerine şeker gibi özel bir kredi kampanyası hazırladı. Şekerbank emekli müşterilerine özel kredi kampanyasını duyurdu. 100.000TL’ye kadar 36 ay vade seçeneği ile emeklilere İhtiyaç Kredisi olanağı sunuyor. Emekli ihtiyaç kredisi

Şekerbank emekli müşterilerine şeker gibi özel bir kredi kampanyası hazırladı. Şekerbank emekli müşterilerine özel kredi kampanyasını duyurdu. 100.000TL’ye kadar 36 ay vade seçeneği ile emeklilere İhtiyaç Kredisi olanağı sunuyor. Emekli ihtiyaç kredisi kampanyası ile emeklilerin tüm nakit ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Şekerbank emeklilere 100 bin TL ihtiyaç kredisi kullanma olanağı sunarken kredi faiz oranını %2,09 olarak belirledi.

Şekerbank’ın yaptığı açıklama sonrasında emekliler kampanyanın detaylarını araştırmaya devam ediyor. Şekerbank’ın şeker gibi kampanyasından yararlanmak isteyen emekliler kampanyanın detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Şekerbank Emeklilere Özel Kredi Kampanyasının Detayları

screenshot-21.jpg

Şekerbank emeklilere özel şeker gibi kredi kampanyasını resmi internet sayfasında açıkladı. İnternet sayfasında kampanya ile ilgili detaylara şu şekilde yer verildi. Emeklilere özel kredi kampanyasının detaylarına gelince, 

  • Kampanyadan Şekerbank emekli müşterileri faydalanabilir.
  • Kredi başvuruları şubelerden yapılabiliyor.
  • Kredi kampanyasında kredi tahsis ücreti bulunmuyor.
  •  Vade seçeneği 36 ay
  • Kredi faiz oranı yüzde 2,09 olarak belirlenmiştir.

screenshot-19.jpg

Günlük 14 TL taksit tutarı ile duyurulan Şekerbank özel emekli kredisi 100 bin TL 36 ay vade seçeneği ile olduğu duruma göre hesaplanmıştır.            Krediye ait yapılacak hayat sigortası primleri ise krediyi kullanacak kişinin yaş ve cinsiyet özelliklerine göre değişir. 12 ay vadeli 10  bin lira ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda ödenecek aylık taksit tutarı 975TL,24 ay vadeli 10  bin lira ihtiyaç kredisi taksit tutarı 560TL, 36 ay vadeli seçeneğin aylık taksit tutarı  425 TL.

Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvuruları

Şekerbank emeklilere özel ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için Şekerbank’tan emekli maaşlarını alıyor olmaları ya da yeni emekli müşterisi olmaları yeterli oluyor. Emekliye özel kredi kampanyası kapsamında başvurular şubeye yapılıyor. Şekerbank kredi başvuru sırasında talep ettiği evrakların şubelerde doldurulmaları gerekiyor. Şekerbank’ın emekliye özel kredi kampanyası başvurusu tamamlanmış oluyor.

screenshot-20.jpg

Bankalar arasında ismini çok fazla duymadığımız Şekerbank müşterilerine oldukça güzel bir kredi imkanı sunarak böylece son zamanlarda ismini biraz daha fazla duyurmaya başladı. Eskisine nazaran bankanın birçok farklı kampanyayı müşterilerine sunmakta olduğu da ayrıca görülüyor. Banka müşterileri veya müşterileri olmayan vatandaşlar krediden faydalanıyor.