Promosyonda dev kampanya 1750 Lira Anında Ödeme!

Promosyonda dev kampanya 1750 Lira Anında Ödeme!

Yapı Kredi Bankası tarafından milyonlarca emekli müşterisi ve yeni müşterisi olacak kişilere hayatlarını kolaylaştıracak ve onlara destek olacak bir birinden farklı kampanyalar gelmeye devam ediyor. Banka tarafından birbirinde farklı ve avantajlı kampanya

Yapı Kredi Bankası tarafından milyonlarca emekli müşterisi ve yeni müşterisi olacak kişilere hayatlarını kolaylaştıracak ve onlara destek olacak bir birinden farklı kampanyalar gelmeye devam ediyor. Banka tarafından birbirinde farklı ve avantajlı kampanyaların yanında emekli vatandaşlar ve müşterilerini de unutmayıp onlara özel 1750 liraya kadar peşin promosyon ücreti kampanyası sundu…

Yapı Kredi Bankasından gelen duyuru sonrasında emekli maaşları için Yapı Kredi bankası müşterisi olmayı tercih edenler için maaş miktarlarına göre en fazla 1750 liraya kadar kredi fırsatı sunuluyor. Promosyon ücretleri bankalar genelinde kişilerin aylık net gelirlerine göre farklı tutarlarda verilmektedir. Yapı Kredi Bankası yeni duyurduğu promosyon ücreti kampanyası şu şekildedir.

screenshot-111.jpg

1 aylık net maaşınız 2 bin 500 Türk Lirası ve üzeriyse 1750 Türk Lirası promosyon ücreti verilir. 1500 Türk Lirası ile 2000 Türk Lirası arasında olanlara 1500 Türk Lirası promosyon ücreti verilir. 1500 Türk Lirasına kadar olanlara ise 1200 Türk Lirası promosyon ücreti vermektedir. Bu kampanya ile maaş miktarınıza göre en yüksek promosyon miktarını kazanıyorsunuz.

Yapı Kredi Promosyon

Müşterilerinin her anında yanında olan ve ihtiyaç ve taleplerine yönelik destekler sunun Yapı Kredi bankası SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan emekli olan müşterilerinden bağlı bulundukları emeklilik paketi kapsamında mobil uygulama, internet bankacılığı ve atm işlemleri için herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır.

screenshot-110.jpg

 Yapı Kredi emekli müşterileri için mevduat hesabı birikimlerine ilk 6 aylık süreçte ‘hoş geldin faizi’ uygulamaktadır. Ayrıca ihtiyaç kredisi için birbirinden özel kampanyalar sunmaktadır. Kredileri için indirimlerden ve uygun faiz oranlarından yararlanma fırsatı sunuyor. Eft havale gibi işlemlerinizde herhangi bir ücret talebinde bulunmuyorlar.

Ayrıca Yapı Kredi sadece bu hizmetlerle sınır kalmayıp özel sağlık hizmeti sunuyor. Özel bir sağlık hizmeti üyeliği ile doktor hizmeti, ambulansı ve telefon üzerinden danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bu hizmet bir yıl ücretsiz olarak Yapı Kredi Bankası emekli müşterilerine sunulmaktadır. Bununla da sınırlı kalmayıp birçok bilindik marka ile indirimli ve kampanyalı ürür fiyatları da sunmaktadır.

Ayrıca sizlerde Yapı Kredi Bankası müşterisi olmak isterseniz şubelere gitmenize gerek kalmadan resmi internet sayfası üzerinden, müşteri temsilcileri aracılığıyla ve mobil uygulamam üzerinden taleplerinizi iletebilir başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Size uygun kampanyalar ve fırsatları kaçırmamak için resmi internet sayfası yada mobil uygulama sistemi üzerinden incelemeler yapabilirsiniz. Şubeleri ziyaret ederek de promosyon fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.