Promosyon Yarışını Bu Banka Kazandı Tam 2250 Lira Veriliyor!

Birçok banka emeklilerin yüzünü güldürmek için yarışıyorlar. Krona virüs zamanında bankalar vatandaşların sıkışmaması için promosyon yarışına girdiler. Alınan emekli maaşına göre 500 TL, 625 TL ve 750 TL tutarında verilen promosyonlar için fazladan bir

Birçok banka emeklilerin yüzünü güldürmek için yarışıyorlar. Krona virüs zamanında bankalar vatandaşların sıkışmaması için promosyon yarışına girdiler. Alınan emekli maaşına göre 500 TL, 625 TL ve 750 TL tutarında verilen promosyonlar için fazladan bir şart talep olmaksızın 1. 600 TL ‘ye kadar çıkartan bankalar bulunmaktadır. Üstelik bazı bankalarda yapılan kampanyalarla birlikte emekli promosyonları 2250 TL ‘ye ulaşmaktadır.

Bankaların emekli müşterilerine verecekleri promosyonlar netleşti. Hangi banka ne kadar promosyon veriyor? İşte bankalar arası promosyon listesi… Türkiye ‘de emekliler için bankalar 2021 senesinde zam yapacaklarını duyurdu. Peki, emeklilere hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

screenshot-8.jpg

Emekliler için hangi banka ne kadar promosyon verecek?

Emekli vatandaşlar için bankalar promosyon ödemesi vermektedir. Birçok banka emeklilere verilen promosyon için adeta yarışa girdi. Bazı bankalar 2550 TL ‘ye varan promosyon vermektedir. Bu zamanlarda vatandaşlar kendilerine uygun banka arayışına girmektedir.

Şu anda en düşük promosyon ödemesi 500 TL, 625 TL ve 750 TL olarak verilirken en yüksek promosyon 2550 TL ‘ye varmaktadır. Akbank emeklilerin taahhütname vermesinden sonra ödeme yapıyor. Verilen promosyonlar emekli vatandaşların maaşına göre değişiklik göstermektedir. Maaşlar ne kadar yüksek olursa promosyon ödemeleri de o kadar artmaktadır.

screenshot-6.jpg

Alınan maaşa göre promosyon miktarı;

Maaşları 1500 TL olan emekliler için ödenen promosyon 850 TL,

Maaşı 1500- 2500 TL arası olan emekliler için promosyon 1050 TL,

Maaşı en az 2500 TL olan emekliler için 1250 TL promosyon verilmektedir.

Emekli vatandaşlara ek gelir!

screenshot-7.jpg

Bankalar emekli vatandaşlar için özel kampanyalar düzenledi. Bu Kampanyalardan biri de promosyon oldu. Bu promosyondan birçok emekli vatandaş faydalanabilmektedir.

Promosyon kimlere verilir?

Şu zamana kadar bankalara taahhüt vermeyenler, yeni emekliler ve taahhüt süresi dolan vatandaşlar 2021 senesinde promosyonlara zam gelip gelmediğini merak ediyor. Bu konu hakkında binlerce araştırma yapan vatandaşlara bankalar tarafından açıklamalar peş peşe geldi. Alınan emekli aylığına göre 500 TL, 625 TL, ve 750 TL olarak verilen promosyonlar 1600 TL ‘ye kadar çıkmaktadır.

Üstelik kampanyalarla birlikte emekliler için verilen promosyonlar bazı bankalarda 2 bin 550 Türk Lirasını bulmaktadır.

Bankalar tarafından son yıllarda emeklilere verilmekte olan promosyonlar ile ilgili oldukça farklı gelişmeler yaşanıyor. Yapılan çalışmalar ile birlikte bankalar emeklileri kendi bankalarına çekebilmek için birçok şeyi deniyorlar. Bu girişimler içerisinde şimdiye kadar en fazla etkisi olan bankaların vermiş olduğu promosyon ücretleri. Bankalara emekli maaşlarını aktararak buralardan alan emeklilere 2250 TL kadar bir promosyon verilerek son zamanlarda oldukça ciddi bir ekonomik adım atılıyor.