Özel Sektör Çalışanlarına Kamu Bankası Tarafından Çok Özel Kampanya!

Özel Sektör Çalışanlarına Kamu Bankası Tarafından Çok Özel Kampanya!

Özel sektör çalışanlarına Halkbank tarafından ‘’Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’’(EİKP) dahilinde güzel bir kampanya başlattı. Bu kampanya özel sektör çalışanları için birçok avantaj sağlıyor. İşte fırsatlara dair detaylar…

Özel sektör çalışanlarına Halkbank tarafından ‘’Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’’(EİKP) dahilinde güzel bir kampanya başlattı. Bu kampanya özel sektör çalışanları için birçok avantaj sağlıyor.  İşte fırsatlara dair detaylar…

Özel Sektöre Çalışanlarına Sağlanan Fırsatlar

Özel Sektör çalışanı Mühendis, Avukat, Mali Müşavir, Muhasebeci, Öğretmen, Sahne Sanatçısı vatandaşlara özel fırsatlarla banka tarafından ‘’Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Destek Kredisi’’ fırsatı sağlandığı açıklandı. Bu fırsatlar özel sektör çalışanı banka müşterilerine sunulacaktır.

Bunun için şubeye gitme şartı koşulmamaktadır. Bunların dışında banka işlemlerini şubeye gitmeye gerek kalmadan Halkbank Dialog ve Halkbank İnternet Şubesi, Mobil, Bank24’ler aracılığıyla kolay bir şekilde yapılabileceği belirtildi.

Ayrıca sağlanan fırsatlar için belirtilen açıklamada; Halkbank Mobil karekod ya da ATM’lerden kart ile 5.000 TL’ye kadar para kullanılabileceği bildirilerek, banka kartları ve kredi kartları ile yurt içindeki diğer başka bankamatiklerden gerçekleştirilebileceği açıklanmıştır. Özellikle Para Yatırma, Para Çekme, Bakiye Sorgulama, Kredi Kartı Borç Ödeme, Kredi Kartı Limiti Sorgulama ve Kredi Kartı Borç Sorgulama gibi tüm bu işlemlerin ücretsiz olarak yapılabileceği açıklandı.

Tüm bunlarla birlikte bankamatikler de kartsız para yatırma işlemlerinin ücretsiz olarak yapılabileceği ve Paraf kart ile 250 TL’ye kadar temassız şifresiz işlem yapılabileceği hakkında açıklama yapılmıştır. İşte tüm bu fırsatlar özel sektör çalışanlarına sağlanmaktadır.

Özel Sektör Çalışanlarına Özel İlk Kredi

Bilindiği üzere özellikle krediler memurlar ve emekliler için verilmektedir. Bu sebeple özel sektör çalışanları oldukça şikayetçi olmaktadır. Birçok özel sektör çalışanının koşulları devlet memurlarında olduğu gibi ciddi koşullar olsa da bankalar özel bir sayfa açma durumunu bu güne kadar pek fazla sunmamıştır. Durumun böyle olmasıyla birlikte şikayetleri ciddiye almış olan Halkbank özel sektör çalışanlarına özel bir kredi sunarak müşterilerini memnun etmeyi hedeflemiştir. Yapılan anlaşmayla birlikte özel olarak sunulan kredi ile birlikte ihtiyaçlar uygun koşullar altında giderilmiş bulunmaktadır.

Banka sunmuş olduğu özel kredinin yanı sıra birçok özelliği bulunmakta olan bankaya ait bulunmakta olan kredi kartını da müşterilerine sunmaktadır. Bu şekilde ayrıca uygun taksit imkanlarından ve diğer birçok faydasından istifade edilebilecek olan kredi müşterilere verilmektedir. İsteyen herkes krediye başvurabileceği gibi bununla birlikte kredi kartını da alma hakkı bulunmaktadır. Özel sektör çalışanları da memurlar ve emeklilerde olduğu gibi bundan sonra uygun kredilerden kolay bir şekilde faydalanabilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.