Otomobil sahibi olmak isteyenlere müjdeyi Vakıfbank verdi ister 0 ister 2. El

Korona virüsle geçirilen bu zor zamanlarda Vakıfbank vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Vakıfbank ‘ın sıfır araç kredisi ile ilgili yaptığı kampanyanın ayrıntıları merak ediliyor.

Korona virüsle geçirilen bu zor zamanlarda Vakıfbank vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Vakıfbank ‘ın sıfır araç kredisi ile ilgili yaptığı kampanyanın ayrıntıları merak ediliyor. Vakıfbank ‘ın yapacağı bu kampanya ile birçok vatandaşın hayalleri gerçek olacak gibi görünüyor. Korona virüs sürecinde sıfır araca yönelim artmaya başlarken bankaların yaptığı kredi fırsatları dikkatleri üzerine çekiyor. Vakıfbank bu sefer 3 ay ödemesiz fırsat sunmuş ve vatandaş bu zor zamanda rahatlamıştır.

screenshot-25.jpg

Ev dışında araba sahibi olmayı da kolaylaştıran bankalar, araç kredileri ile gündeme gelmektedir. İnsanların son zamanlarda en büyük ihtiyaçlarından biri de arabadır. Geçirilen bu zor süreçte Vakıfbank halkın imdadına yetişmektedir. Sıfır araba kredisi için yapılan kampanyanın detayları halk tarafından merak konusu olmuştur. Vatandaşlar Vakıfbank ‘ın yaptığı kampanyanın detaylarını merak ederken diğer taraftan da faiz oranlarını, hangi şartlarda araç sahibi olacaklarını merak etmektedirler.

Kasko değeri 120 bin TL ‘den fazla olan araçlarda, bedelin 120 bin TL ‘ye kadar olan bölümü için yüzde 70, 120 bin TL ‘nin üstünde olan bölüm için yüzde 50 ‘sine kadar kredi sunabilir.

Vakıfbank ‘ın sunduğu sıfır araç kredisinin özellikleri

screenshot-23.jpg

Vakıfbank sıfır otomobil kredisi vereceğini bildirdikten sonra halk bu kredinin ne gibi özelliklerinin bulunduğunu araştırmaya başladı.

Bankadan gelen özelliklere göz atacak olursak;

Ödeme mevzusunda isteyenler aylık olacak şekilde eşit taksitlerle ödeme yapabilirler.

3 ay ödeme yapmadan aylık eşit taksit fırsatlı

3 ayda bir olacak şekilde eşit ödeme imkânlı

Son taksitinde balon ödeme fırsatı

Sabit olmayan oranlar ile geri ödemeli şekilde ödeme sunulacak

3 ay geri ödeme olmadan 0 araç sahibi olmanın şartları

Sıfır araç sahibi olmanın şartları netleşti. Şartlar; Fatura değeri 120 bin TL den fazla olan otomobiller, bedelin 120. 000 Türk Lirası olan bölümüne kadar yüzde 70 oranlı, 120. 000 Türk Lirasından fazla olan otomobiller için yüzde 50 oranında kredi imkanı sunacak.

screenshot-24.jpg

Fatura değeri 120. 000 Türk Lirasının altında olan otomobiller için 60 ay vade fırsatı sunulacak.

Fatura değeri 120. 00 – 300. 000 Türk Lirası arasında olan otomobiller için 48 ay vade imkanı sunulacak

30 bin ila 750 bin TL arasında olan fatura değerinde olan otomobiller için 36 ay vade uygulaması olacak

750 bin TL ve üzeri otomobillere 24 ay vade uygulaması olacak.