Migros Ramazanda Dev İndirimler Yapacak Kaçıranlar Çok Üzülecek

Migros Ramazanda Dev İndirimler Yapacak Kaçıranlar Çok Üzülecek

Migros’un yüzde 40 tasarrufa olanak veren geleneksel ramazan paketleri reyonlarda yerini aldı. Migros ramazan paketlerini içinde bulunan ürünlere göre farklı seçeneklerde ve fiyatlarda hazırladı.


Migros’un yüzde 40 tasarrufa olanak veren geleneksel ramazan paketleri reyonlarda yerini aldı. Migros ramazan paketlerini içinde bulunan ürünlere göre farklı seçeneklerde ve fiyatlarda hazırladı. Migros, içinde 13 ürün bulunan bereket paketini 59,90 TL,22 ürün bulunan lezzet paketini 99,90TL ve içinde 31 ürün bulunan ziyafet paketini ise 134,90 TL’lik avantajlı fiyatlardan satışa sunuyor. Migros’un yaptığı açıklamaya göre Ramazan ayında bütçe dostu kampanyalar yapan şirket böylece müşterilerine yüzde 40 tasarruf sağlayan ramazan paketlerini hazırladı. Migros yaptığı açıklamada ramazan paketleri 60 yaş ve üstü müşterileri için öncelikli olmasının yanında ücretsiz olduğunu duyurdu.


Migros İyilik Kartları İle İhtiyaç Sahiplerine Ulaşıyor

screenshot-4.jpg


Migros,  iyilik kartları ile ihtiyaç sahiplerine Kızılay üzerinden yardımda bulunabilme imkânı da sağlıyor. İyilik kartlarına kasada minimum 50 TL maksimum 500TL yüklenerek bağış yapılabiliyor. Bunun yanı sıra Money Bonus ve kredi kartıyla yapacakları 100TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler ramazan paketlerine yüzde 25 indirimle sahip oluyor. Migros, paketli temel gıda ürünlerinden hazırladığı ramazan paketlerinin zengin içerik ve avantajlı fiyatlara sahip olduğunu duyurdu. İçinde bulunan ürüne göre adlandırılan ramazan paketleri; 13 ürünlük bereket paketi,22 ürünlük lezzet paketi ve 31 ürünlük ziyafet paketi olarak satışa sunuluyor. Bereket, lezzet ve ziyafet paketlerinin fiyatları ise sırasıyla; 59,90 TL,99,90 TL, 134,90TL olarak açıklandı.


HediyeM Kartla Zengin Sofralar

screenshot-6.jpg


Migros, HediyeM kartla başkalarının sofralarına lezzet ve bereket katmak isteyen müşterilerine de çeşitli imkânlar sağladığını duyurdu. Migros, yaptığı açıklamada mağazalarında satılan HediyeM karlara kasadan tek seferde minimum 5 TL, maksimum 500TL yükleyerek istedikleri kişilere hediye edebiliyor. HediyeM kartları tekel ürünlerinde kullanılmıyor.

screenshot-5.jpg

Bunun haricinde tüm alışverişlerde geçerli olan kart tekrar doldurularak kullanılabiliyor. Ayrıca müşteriler,www.hediyemkart.com adresinden dijital olarak E- hediyeM kod ürünü satın alabiliyor. Daha sonra bu kodu istedikleri kişiye gönderebiliyor. Migros, ramazan ayı boyunca ramazan paketleri ve diğer alternatif seçenekleri ile ramazan sofralarına bereket ve lezzet getiriyor. İyilik ve HediyeM kart seçenekleri ile de ihtiyaç sahiplerinin sofralarına da bereket ve lezzeti getirmeye devam ediyor.