Krediye Yeni Alternatif Sundular! Senetle Telefon Veriliyor! Tek İşlemle 15 Bin Lira

Krediye Yeni Alternatif Sundular! Senetle Telefon Veriliyor! Tek İşlemle 15 Bin Lira

Cep telefonuna senetle almak mümkün mü? Yeni cep telefonu almak isteyen fakat Kart ve nakit parası olmayan insanlarımız, farklı yöntemler aramakta. Cep telefonuna senetle sahip olunur mu?

Cep telefonuna senetle almak mümkün mü? Yeni cep telefonu almak isteyen fakat Kart ve nakit parası olmayan insanlarımız, farklı yöntemler aramakta. Cep telefonuna senetle sahip olunur mu? Kartında limiti olmayan veyahut kredi kartı kullanmayan vatandaşlara taksitle telefona sahip olmanın bazı yolları var. O halde telefon elden taksitle nasıl alınır?

Cep Telefonuna senetle sahip olunur mu ?

screenshot-23.jpg

Telefonu olmayan, veyahut olup değiştirmek isteyen, vatandaşlarımız kredi kartı olmayan mevcut şartlar yüksek maliyetli cep telefonuna sahip olmakta güçlük çekiyor. Sahip olmak istediği cep telefonuna taksitle  almak isteyen vatandaşlar cep telefonunu senetle sahip olabilir mi?  Sorularının cevabını arıyor ve bu sorunun cevabını arayan vatandaşlar için sevindirici müjde “evet alınır.”

Yeni telefona sahip olmak isteyen vatandaşlarımızın cevabını aradıkları soruları  rehber niteliğinde sizlere haber hazırlamış bulunuyoruz. Yapılan araştırma sonucunda, kredi kartı kullanmadan, peşinatsız ve de taksitle cep telefonuna sahip olma yöntemini sizler için derledik.

Senetle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

screenshot-24.jpg

Kartı  olmayan vatandaşlarımız, taksitle cep telefonu almanın yollarını aradı. Bu yüzden sıklıkla Senetle Cep Telefonu almak mümkündür? Gündeme gelen sorular. Senetle cep telefonuna sahip olmak için bazı yöntemler mevcut. Bu yöntemlerden biri Arçelik mağazaları  ok markanın  telefonunu satmakta. İster  taksitle kredi kartı, isterse senetle taksite peşinatsız  Arçelik mağazasında telefon sahibi olabilirsiniz. Bazı mağazaların, kredi puanı sorgulaması yaptığını  hatırlatmakta fayda var. Sorgulama yapan mağazalardan kredi puanınız düşük ise senetle cep telefonu almanız biraz güç olabilir.

Ev Kur’dan  Cep Telefonu senetle Nasıl Alınır?

Senetle cep telefonu satışı yapan mağazalardan biri de Ev Kur’dur. Türkiye genelinde Ev kur mağazası 46 ilde bulunan senetle cep telefonu satışı yapmaktadır. Ev Kur’dan elden taksit ile cep telefonuna sahip olmak için önce başvuru yapmanız gerekmekte. Başvurmanız için bilgi ve belgeler istenmekte bu bilgi ve belgelerden araştırma yapıldığı  size senetle cep telefonu verip vermeme konusunda  karar alınmakta. Bu kararı etkileyen en önemli kriterlerden biri adres teyidi.

Ev kur Adres Teyidi Nasıl Yapılır?  Sorusu Ev Kur’a senetle cep telefonuna sahip olmak için başvuran herhangi birinin karar sürecinde merak ettiği en önemli sorudur. Ev Kur’a başvuru da vermiş olduğunuz adrese göre Ev kur istihbarat ekibinden bir kişi gelerek gerçekten orada oturup oturmadığınızı teyit eder. Bu işlem zaman zaman komşulara sormak gibi . Ev Kur’a senetle cep telefonu almak için  başvuru yapacaksanız bilgilerinizi doğru verdiğinizden emin olmamalısınız.

 İstenen bilgi ve belgelerin doğruluğu teyit edildikten sonra size dönüş yapılır olumlu yada olumsuz. Eğer olumlu dönüş aldıysanız artık Ev Kur’dan elden taksitle cep telefonu alabilirsiniz. İstediğiniz mağazaya gidip istediğiniz telefona sahip olup iyi günlerde kullanabilirsiniz.

 Her ilde  Ev kur’ a benzer mağazalar da mevcut.  Eskiden  yaygın olmadığı dönem kredi kartı hemen hemen her mağaza elden senetle taksitli satışlar gerçekleştiriyordu. Yaşadığınız şehirde bu geleneğe devam eden yerel mağazalar bulmanız da mümkün.