Kıbrıs Bankası Türkiye de İkamet Eden Herkese 250 Bin Lira 0,59 Faiz 180 Ay İnternetten Kredi Verecek!

Kıbrıs Bankası Türkiye de İkamet Eden Herkese 250 Bin Lira 0,59 Faiz 180 Ay İnternetten Kredi Verecek!

Türkiye de kredi olanakları bazı şartların yerine getirilmesiyle birlikte ortaya çıkmaktadır. Bu kriterlerin yerine getirilmesiyle birlikte ancak vatandaşlar kredi alabilmektedir.

Türkiye de kredi olanakları bazı şartların yerine getirilmesiyle birlikte ortaya çıkmaktadır. Bu kriterlerin yerine getirilmesiyle birlikte ancak vatandaşlar kredi alabilmektedir. Vatandaşlar bir takım sorunlar akabinde Türkiye de kredi olanaklarından yararlanamaz. Bu sorunun ortaya çıkmasıyla birlikte farklı alternatifler ortaya çıkmaya başlar. Bunun için yapılan ilk iç alternatif kredi veren kurumlardır.

Senetle Al Peşin Sat

screenshot-2-001.jpg

Yapılan ilk iş uzun yıllardan bu yana senetle alınan bir eşyayı peşin olarak satmak olarak bilinen husustur. Bazı firmalar bilindiği üzere her vatandaşa senetle bir takım ürünleri satmakta ve gene tahsilatını elden almaktadır. Böylece kısa vadede sıkıntısı bulunan vatandaşlar arada bulunan fiyat farkını göze alarak kısa süreli olan ihtiyaçlarını çöze bilmektedir.

Hat Üzerinden Telefon

Diğer bir alternatif olarak isse mobil hat üzerinden vadeli bir şekilde telefon veya benzeri bir elektronik eşya alınmasıdır. Böylece alacağınız 10 bin TL gibi bir miktarla kısa vadeli olarak ihtiyaçlarınız çözülmektedir. Bu yöntem diğer yöntemlere göre daha hesaplı olarak kabul edilebilecek bir yöntemdir. Neredeyse tüm telefon hatları müşterilerin faturalarını ödeme durumuna göre belirli cihaz kampanyalarını sunmaktadır. Böylece anında satılabilir bazı cihazlar alan vatandaşlar sıkıntılarından kurtulur.

Kıbrıs’tan Kredi Almak

screenshot-4.jpg

Bilindiği üzere yavru vatan Kıbrıs vatandaşlarımıza bazı zamanlarda bir takım hizmetleri sunmaktadır. Son zamanlarda Kıbrıs da bulunan bir bankanın ilk adımı atmasıyla birlikte Kıbrıs üzerinden ülkemiz vatandaşlarına ciddi anlamda bir kredi verilmeye başlandığı görülmektedir. Ülkemizde kredi çekemeyen bazı vatandaşlar  yöntemi keşfetmeleriyle birlikte internet üzerinden sıkıntısız bir şekilde kredilerine ulaşabilirler.

Kıbrıs bankaları ülkemizdeki kredi notunuzla ilgilenmemektedir. Burada dikkat edilmesi gereken bu ülkedeki kredi ödemelerinde her hangi bir sıkıntının bulunmamasıdır. Kıbrıs ülkesinden kredi çekebilmek için bu ülkede 2 sene ikamet etme şartı aranmaktadır. Bu şartı yerine getiren tüm vatandaşlara banka kredi verecektir. Kredi şartları ülkemizdeki kredi şartlarından daha cazip koşullarda verilmektedir. Faiz seviyesi de ayrıca bu ülkede daha uygun olmasından dolayı vatandaşlar gönül rahatlığı ile bu krediyi alabilir.

Ülkemizde Kredi Neden Alamazsınız?

screenshot-3-001.jpg

Türkiye de kredi alamayan vatandaşların bir takım sorunlarının bulunması sebebiyle bu krediyi alamadıkları görülmektedir. Bu sorunların başında ilk olarak vatandaşların kredi ödemelerinde daha önceden sıkıntılarının bulunmasıdır. Vatandaşlar kredi ödemelerinde aksama yaşaması durumunda bankaların kara listesine girer ve kredi alamayacak duruma gelirler.

Bunun dışında ikinci bir sorun ise vatandaşların sigortasının bulunmamasıdır. Diğer bir tabirle vatandaşların resmiyette bir işinin bulunmamasıdır. Böyle bir durumda bankalar size kredi vermeyecektir. Bu sıkıntıları yaşamakta olan vatandaşlar anlık kredi ve nakit ihtiyaçlarını karşılamak için mobil hatlarından cihaz alma veya yurt dışı kaynaklı bir takım bankalardan kredi almayı tercih etmektedir. Ülkemiz haricindeki bankalar sizlere 180 aya kadar 0,59 faiz oranıyla kredi sunmakta ve belirli öteleme kampanyaları sunmaktadır.