Kesin tarihi 30 Haziran olarak belirtildi! DenizBank'tan müşterilerine özel 180 ay vade ile kredi fırsatları

Kesin tarihi 30 Haziran olarak belirtildi! DenizBank'tan müşterilerine özel 180 ay vade ile kredi fırsatları

Covid-19 salgın sürecinin etkilerini yoğun olarak hissettiğimiz şu günlerde ekonomik olarak da zor günler yaşamaktayız. Bu zor günlerde müşterilerine destek olmak isteyen DenizBank'tan müşterilerine kredi müjdesi geldi.

Covid-19 salgın sürecinin etkilerini yoğun olarak hissettiğimiz şu günlerde ekonomik olarak da zor günler yaşamaktayız. Bu zor günlerde müşterilerine destek olmak isteyen DenizBank'tan müşterilerine kredi müjdesi geldi. Salgın sonrasında ekonomik olarak zor günler geçirmeye başladık. Bu zor günlerde vatandaşın yanında olabilmek için bankalar uygun faiz oranları ile kredi sunmaktadır. Bu krediler için nakit ihtiyacınızı karşılamak, konut, taşıt ihtiyaçlarınıza cevap vermek şeklinde müşteriye özel kredi paketleri hazırlanmaktadır.

Her zaman vatandaşın yanında olan vatandaşın yüzünü güldüren “DenizBank” konut kredisi ile sürekli gündeme gelmektedir ve konut kredisi kampanyasının içeriğini de düzenlemiş durumdadır. DenizBank'ın vatandaşa özel sunduğu konut kredisi ile birlikte vatandaşın yüzü gülecek ve rahat hareket edebilecektir. Kredi faiz oranları ise vatandaşa uygun özel faizlerle sunulacak ve istenilen evin, konutun alınmasında erteleme yapmamıza gerek kalmadan kullandığınız kredi ile anında alabileceksiniz.

screenshot-6.jpg

Denizbank müşterisine özel sunduğu konut kredisi kampanyasında değişiklikler yaptı. DenizBank müşterisinin talebi ve ödeme gücü oranında uygun faiz oranları ve uygun taksit oranları ile kredi sunmaktadır. Konut kredisini güvence altına almak için bu kredi şartlarında bazı değişiklikler yapmıştır. Sunmuş olduğu konut kredisinde 180 ay vade de, 1.24 faiz oranıyla müşteriye sunulmaktadır. Genel olarak bankalar konut kredisi sundukları müşterilerine 120 ay vade tanıyabiliyor. Denizbank bu süreci 180 ay vade şeklinde düzenlemiştir.

Kimler DenizBank'ın sunmuş olduğu krediden yararlanabilir

 Öncelikle kredi başvurusu yapmak isteyen kişi 18 yaşından büyük olmalı,

Düzenli bir gelire ve en az 1 yıllık sigorta prim ödemesine sahip olmalıdır

 Kredi notu ve kredi sicili kesinlikle düşük olmamalıdır ve kredi alınacak evin krediye uygun olması şartı bulundurmaktadır

Kimlik belgelerinizle birlikte Denizbank şubelerine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kimlere Veriliyor?

Her zaman halkın yanında olan vatandaşın sürekli olarak yüzünü güldüren “DenizBank” konut kredisi ile sürekli gündemde bulunmaktadır ve konut kredisi kampanyasının içeriğini de düzenlemiş pozisyondadır. DenizBank'ın vatandaşa özel bir şekilde sunmuş bulunduğu  konut kredisi ile birlikte vatandaşın yüzü gülecek ve rahat hareket edebilecektir. Kredi faiz oranları ise vatandaşa uygun özel faizlerle sunulacak ve istenilen evin, konutun alınmasında erteleme yapmamıza gerek kalmadan kullandığınız kredi ile anında alabileceksiniz.

Bilindiği üzere bankalardan birçoğu 10 sene vadeyi konut kredilerinde üst sınır olarak belirlemiştir. Denizbank 180 ay vadeli bir şekilde verdiği konut kredisi ile birlikte vatandaşı son derece memnun etmeyi başarmıştır. Sunmuş olduğu konut kredisinde 180 ay vade de, 1.24 faiz oranıyla müşteriye sunulmaktadır. Genel olarak bankalar konut kredisi sundukları müşterilerine 120 ay vade tanıyabiliyor. Denizbank bu süreci 180 ay vade şeklinde düzenlemiştir.

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum