Kefilsiz, senetsiz 100 bin liraya kadar kredi!

Pandeminin başlamasıyla birlikte ekonomik sorunları baş göstermeye başladı. Dünyanın hemen hemen her yerinde yaşanan ekonomik sorunlar, nakit ihtiyacını da beraberinde getirdi. Bankalarda müşterilerine yardım eli uzattı.

Türkiye’de yaşanan korona virüs salgını birçok sektörü ekonomik olarak olumsuz etkiledi. Küçük ve büyük olmak üzere birçok işyeri / kurum küçülme politikalarını tercih etmek zorunda kaldı. Bunların yanı sıra halkta da nakit ihtiyacı artış gösterdi. Bankalar halkın gerekli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çeşitli kredi paketleri oluşturmaya devam ediyor.

1.jpg

100 Bin Liralık Kredi Nasıl Alınır?

100 bin liraya kadar kredi almak birçok kişinin talebi olduğunu söyleyebilmek. Yaşamımızın belirli dönemlerinde çeşitli durumlardan kaynaklı nakit ihtiyacı olabilmektedir. Nakit ihtiyacını kendiniz karşılayamadığınız noktada kredi başvurularını gerçekleştirebilirsiniz.2.jpg

Günümüzde kredi başvuruları son derece kolaydır. Hemen hemen her banka başvuru sahibinin koşullarına göre yüksek / düşük tutarlı kredileri vermektedir. Ancak unutulmaması gereken önemli nokta başvuru sahibinin kredi alma şartlarının nasıl karşılıyor olmasıdır. Gerekli kriterleri yerine getirmesi son derece önemli olacaktır.

İlk olarak kredi başvurusunu gerçekleştirmek istediğiniz bankaya gitmeniz gerekir. Teknolojinin gelişmesi ve dijital bankacılığın gelişmesinden kaynaklı herhangi bir şubeye gitmeden de telefonunuz üzerinden doğrudan başvuru yapabilirsiniz. Mobil bankacılık üzerinden sağlayacağınız kredi başvurusu hızlı bir süre​​​​​​​çle birlikte sonuçlanacaktır.

4.jpg​​​​​​​

100 Bin Liralık Krediyi Kimler Alabilir?

100 bin liralık kredinin herkesin alması mümkün değildir. Bilindiği üzere bankalar verdikleri kredinin geri alabilmesinin kolay olmasını önemsemektedir. Bundan kaynaklı olarak da başvuru sahibin birçok kriteri eksiksiz olarak karşılaması gerekmektedir. Bu kriterlerin ne kadar fazla olması başvuru sahibinin o kadar işine yarayacaktır.

12.jpg​​​​​​​

100 bin liraya kadar kredi ihtiyaçlarında temel olarak kredi sicil notu, düzenli gelir belgesi veya ipotek edilebilecek yapı veya taşıt olması önemlidir. Bunlar temel kriterlerdir. Ancak her bankanın farklı koşulları olmasından kaynaklı gereklikler değişiklik gösterebilmektedir.