Kaymakam ormanda ilişkiye girerken yakalandı

Beykoz eski Kaymakamı, akşam saatli içerisinde ormanlık araziye park ettiği kiralık araç için cinsel birlikteliğe girdiği ortaya çıktı. İşte tüm detaylar

Beykoz eski Kaymakamı, akşam saatleri içerisinde ormanlık arazide kiralık bir araç içerisinde cinsel birliktelik yaşarken mahallede yaşayan küçük bir çocuk tarafından basıldı. Küçük çocuğa tehditler savurarak ormanda kovaladığı küçük çocuğun üzerine bir de araç süren kaymakam, komşuların olaya müdahale etmesiyle bölgeden kaçtı.

Söz konusu aracın kiralık olduğu koruması tarafından ortaya çıktı. Olay günü ise aracın kaymakamda olduğu tespit edildi. Kaymakamın yaşanan olaydan birkaç gün sonrasında emekli olmak için dilekçe verdiği ortaya çıktı.

Evlere Gitmek Üzereyken Fark Edildi

Sabah Gazetesinden Dilek Yaman Demir’in kaleme aldığı habere göre, evli ve üç çocuk babası 56 yaşındaki eski Beykoz kaymakamı A. K., geçtiğimiz 17 Temmuz akşam saatinde Beykoz Kaynarca Mahallesi Hocaoğlu mevkiindeki ormanlık arazinin girişindeydi. 16 yaşındaki mahallede yaşayan U. Y. isimli çocuk evine varabilmek için ormanlık araziden geçiyordu. İddialara göre küçük çocuk evlerinin hemen hemen 500 metre ilerisinde beyaz renkli Skoda marka 34 AG.. 1.. plakalı aracı gördü.

‘’Utanmıyor Musun?’’

Araç içerisinde iki kişinin olduğunu fark eden çocuk, cinsel birliktelik yaşadığını anladı. Sonrasında ise kaymakam çocuğa ‘’ne bakıyorsun, utanmıyor musun?’’ şeklinde bağırdı. Bunun üzerine de küçük çocuk, ‘’sen utanmıyor musun? Evler burada. Bak benim gibi çocuklar yoldan geçiyor, aileler var’’ diye tepki gösterdi. Sonrasında ise kaymakam, ‘’yürü lan bacaklarını kırarım seni’’ diye tehdit etti. Küçük çocuk da ‘’155’i arıyorum’’ diyerek karşılık verdi.

Çocuğu Ezmeye Çalışmış

Kaymakam bunun üzerine küçük çocuğun üzerine yürüyerek, ‘’ben kaymakamım lan’’ dedi. Aracına sonrasında geri dönen kaymakam, araçla küçük çocuğun peşinden giderek çocuğu ezmeye çalıştı. O sırada sesler üzerine dışarı çıkan komşular olaya müdahale etti. Araçla olay yerinden uzaklaşan kaymakam küçük çocuğu tehdit etmeye devam ederek, ‘’seni vuracağım, bulacağım seni’’ diyerek tehdit etti.

Olaydan Sonra Emeklilik Dilekçesi Vermiş

Kaymakam A. K. hakkında soruşturma devam ederken, araçta basılan kaymakam söz konusu olayın yaşanmasından birkaç gün sonra emekli olabilmek için dilekçe verdiği ortaya çıktı. Soruşturma ise halen devam ediyor.