Kart Borçlarınızı Tek Bir Kredi De Toplanabilecek

Kart Borçlarınızı Tek Bir Kredi De Toplanabilecek

Bankalara göre borç transfer kredisi faiz oranları.. Kart borçlarını tek bir kredi üzerine toplanacak olmasına dair bir bankalar fırsat çıkardılar. Akbank, Denizbank, QNB Finansbank borç kapatma kredisi faiz oranlarını yayınladı.

Bankalara göre borç transfer kredisi faiz oranları.. Kart borçlarını tek bir kredi üzerine toplanacak olmasına dair bir bankalar fırsat çıkardılar. Akbank, Denizbank, QNB Finansbank borç kapatma kredisi faiz oranlarını yayınladı.

Kart borçlarını tek bir kredi üzerine toplayacak borç kapatma kredisi adına bilgileri internet üzerinden sıkça arananlar arasında. Borç kapatma kredi faizi gündem de  oldukça ilgi gördüğünü söyleyen bankalar en düşük faiz oranı için bankaları karşılaştırıyorlar. Bankaların borç kapatmak adına başvuru yaptığınız da bankaların sizden isteyeceği belgeler bulunmaktadır. Bankalarının borç transfer kredisi adına bilgileri şunlardır;

Akbank Borç Transfer Kredisi

screenshot-43.jpg

Borç transfer kredisi  Akbank’ın kredi kartı borçlarını kapsıyor. Vatandaşların farklı bankalara olan kredi borcunu Akbank’ın kredisi de toplaya biliyor. Akbank müşterilerine özel kredi kapatma limiti olarak 20 bin olarak borç kapatma bünyesi sağlıyor. 12 ay vade ile banka bu krediye 1.89 faizi  oranı uyguluyor.

DenizBank Borç Transfer Kredisi

Deniz bank transfer kredilerinde faiz oranları vade süresine göre değişiyor. Müşteriler vadesi uzun ödemeli krediye başvurduğunda faiz oranı artarken kısa vadeli krediye başvuruda bulunduğunda  faiz oranında  çok düşüş olur

Kredi tutarı            10.000      10.000    10.000

Vade oranı                  12            24            36

Faiz                             1.44         1.59        1.59

Aylık taksit             929,87     523,22    386,56

Yıllık toplam       24,0643   26,1441  25,9407

(Maliyet)

QNB Finansbank borç transfer kredisi

Faiz oranı müşterinin başvuru skoruna göre değişir

Kredi tutarı      10.000     10.000       10.000

Faiz                    1.49         1.96           2,24

Vade oranı         36            36             36

Aylık taksit      379,10   414,85    436,97

Borç Kapatma Kredisi Ne Oluyor?

İnsanlar giderleri için aldıkları kredileri ilk başta bir sorun oluşmasada  sonradan  ödeme zorlukları çektiğinde bu büyük bir sorun haline gelir. Bu tür sıkıntılarla karşılaştıklarında faklı bankalardan çektiği krediyi tek bir kredi altında toplaya bilir hatta uygun faiz oranlarıyla ödeye bilir.

Farklı bankalara borcu olan vatandaşlar için bu durum oldukça rahatlatıcı etkisi oldu. Bu durumda tek bir kredi üzerine toplaya bileceği krediyi uygun faiz oranları vardır. Borç kapatma kredisin faiz oranları gayet düşük bir faiz oranı uygulanmaktadır.

Borç Kredisi İçin İstenen Belgeler

Borç kapatma belgesi için bankalara düzenli olarak ödeme yapılması gerekmektedir. Eğer düzenli ödeme olmazsa bankalarda olan puanın düşmesine ve bu sizin kredi notunuzun düşmesine neden olur. Bu durum kredi kapatma borcunu tek elde toplaya bileme için alınacak olan kredinim gerçekleşmeyeceğini gösterir.

Bu kredi için istenilecek belgeler şunlardır:

Kimlik fotokopisi

Yerleşim belgesi veyahut güncel sabit fatura

Maaş bordrosu

Eğer ödemeleri düzenli ise banka müşteriye borç transfer kredisine hemen onay vermektedir.

Borç Kapatma Kredisi Avantajları

Bir çok borcu olan bankalara tek bir el altına alması

Vadesi uzatılarak ödemelerin düşmesi

Geciken ödemelerde faizlerin yükselmesi

Kredilerin düzenli ödemeleriyle beraber kredi takibinin kaldırılması

Borç Transferi Yapmalı mıyım?

Kredi kartına olan borçların ve geciken faiz artışlarından bunalan ve tek bir borç  ödemeye odaklanan müşteriler için  borç kapatma kredisi oldukça avantajlıdır. Tek bir bankaya borçlana bilmek için   toplam kredilerinin borçlarını hesaplayıp transfer yaptıktan sonra çıkacak olan borç miktarının sizi rahatlatacak bir miktar çıkıyorsa bankayla görüşüp borç kapama transferi yapıla bilir.