Kamu Bankasından 36 Ay Sonra Ödemeli 120 Ay Vade İmkanı İle Kredi!

Kamu Bankasından 36 Ay Sonra Ödemeli 120 Ay Vade İmkanı İle Kredi!

Kamu bankalarımızdan olan Halkbank yeni kredi kampanyasını kamuoyuna duyurdu. Banka uzun ve orta vadede kredi kampanyalarını açıkladı. En son duyurmuş olduğu kredi kampanyasında 36 ay ödemesiz yatırım kredisi vereceğini açıkladı.

Kamu bankalarımızdan olan Halkbank yeni kredi kampanyasını kamuoyuna duyurdu. Banka uzun ve orta vadede kredi kampanyalarını açıkladı. En son duyurmuş olduğu kredi kampanyasında 36 ay ödemesiz yatırım kredisi vereceğini açıkladı. Duyurmuş olduğu yeni yatırım kredisinde 36 ay ödemesiz 120 ay vadeli ve 1 yıl sonra ödemeli 60 ay vadeli yatırım kredileri sunmaktadır. Banka hem bireysel müşterileri için hem de işletme sahibi müşteriler için kredi fırsatı sunuyor. En son duyurmuş olduğu kredisinde işletme açacaklara ve işletme için yatırım yapacaklara özel, 2 paket halinde kredi kampanyası sunmaktadır.

screenshot-62.jpg

Halkbank işletme sahiplerine özel yatırım amaçlı orta ve uzun vadede kredi kampanyası sunuyor. Kredi kampanyasını 36 ay sonra ödemeli 120 ay vadeli, 12 ay sonra ödemeli 60 ay vadeli paketler şeklinde sunmaktadır. Faiz oranlarını ise o anki güncel uygulamış oldukları faiz oranları üzerinden hesaplanacağını belirttiler.

HALKBANK TARAFINDAN DUYURULMUŞ OLAN KREDİ KAMPANYASI İÇİN YAPILAN AÇIKLAMA;

Halkbank işletmeler için orta ve uzun vadeli yatırım projesi kampanyası düzenledi

İşletmeleriniz içi yapacağınız yatırım ve sermaye geliştirme uygulamalarında kullanabileceğiniz, bu sayede işletmenizi geliştirip yeni yatırımlar yapabileceğiniz isterseniz Türk Lirası bazında isterseniz de yabancı para bazında kullanabileceğiniz işletmelere özel kredi destek paketi. Kredi paketi 2 farklı vade ve taksit erteleme imkanıyla sunulmaktadır. 36 ay sonra ödemeli 120 ay vadeli, 12 ay sonra ödemeli 60 ay vadeli kredi paketlerimiz bulunuyor şeklinde açıkladı.

screenshot-63.jpg

Sabit veya değişken faiz seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bunlar 3 yada 6 ay geri ödemesiz proje ve yatırım bazında kullanılmaktadır.

 

YABANCI PARA BAZINDA SUNULAN DESTEKLER;

Yatırımlarınız için size destek olmak üzere tarım, sanayi, hizmet, eğitim, sağlık, çevre, imalat, alt yapı, ticaret, enerji, bilgi işlem vb sektörlerde işletmesi olanlar için Dünya Bankası, Avrupa Yatırım Bankası, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası’ ndan temin edilen nakit para kaynağı ile işletmelerinizin yatırımında kullanabileceğiniz kredi fırsatı bulunuyor.

Halkbank sunmuş olduğu yatırım kredisinde ödemesiz dönem olarak saydığı süreleri vadeden sayar ve o süre vadenin ayından düşülür. Yani 36 ay sonra ödemeli 120 ay vadeli kredi kullanmanız durumunda 84 ay vade üzerinden ödeme yaparsınız yada 12 ay sonra ödemeli 60 ay vadeli ise 48 aylık vade üzerinden hesaplama yapılır.

Kredi kampanyaları ve kredi koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için internet bankacılığı yada resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Size en yakın Halkbank şubesi yada kullanmış olduğunuz şubeye giderek bilgi alabilir başvuru yapabilirsiniz.