Kamu Bankaları Vatandaş Zor Durumda Dedi ve Faizsiz Kredi Vereceklerini Bir Kez Daha İlan Etti

Kamu Bankaları Vatandaş Zor Durumda Dedi ve Faizsiz Kredi Vereceklerini Bir Kez Daha İlan Etti

Kamu bankalarından faizsiz kredi fırsatı. Merkez bankasının faiz yükseltim kararı sonrasında faizler aldı başını gitti. Birçok vatandaş ise düşük miktarlı ihtiyaçları için faizsiz kredi aramaktalar.

Kamu bankalarından faizsiz kredi fırsatı.  Merkez bankasının faiz yükseltim kararı sonrasında faizler aldı başını gitti. Birçok vatandaş ise düşük miktarlı ihtiyaçları için faizsiz kredi aramaktalar. Kamu bankalarının promosyon yöntemi ile müşterilerine belli zamanlarda faizsiz düşük meblağlı kredi fırsatları sunmaktadırlar. Kredinin ücreti koşul ve şartları kişiden kişiye ve banka koşullarına bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Faizsiz düşük miktarlı krediye ihtiyacı olanlara müjde

Merkez bankasının faiz yükseltim kararı sonrasında faizler aldı başını gitti. Birçok vatandaş ise düşük miktarlı ihtiyaçları için faizsiz kredi aramaktalar. Kamu bankalarının promosyon yöntemi ile müşterilerine belli zamanlarda faizsiz düşük meblağlı kredi fırsatları sunmaktadırlar. Bu krediden faydalanma bilmek için bankalardan size bilgi gelmesi gerekmektedir.

 

Faizsiz Kredi İmkanı Sunan Bankalar?

screenshot-41.jpg

ZİRAAT BANKASI; bankanın kredi kartı müşterileri için gönderdiği bildirim ile senede tek sefere mahsus olmak üzeri 500 TL ile 1000 TL aralığında bankanın şartlarına göre farklılık göstermektedir. Bu sunmuş olduğu kredi kampanyası için sizden 20 TL kredi masrafı tahsil edilmektedir.

 

VAKIF BANKASI; bankanın kredi kartı müşterilerine özel sunduğu faiz kredi imkanı için size önceden bildirim gelmesi gerekmektedir. Verilen kredi tutarı ise 500 TL ile 1000 TL arasında bankanın koşullarına göre farklılık göstermektedir. Sizden dosya masrafı olarak ekstra olarak 20 TL para talep etmektedirler.

HALK BANK; kredi kartı müşterilerine özel sunduğu faizsiz kredi imkanı için banka kendi şartlarında müşterilerine yılda 1 ve 3 kez olmak üzere bildirim göstermektedir. Ücreti ise 1000 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Banka sizden dosya tahsil ücreti olarak 40 TL talep etmektedir.

Ziraat Bankası; bankanın kredi kartı müşterilerine özel sunduğu faiz kredi imkanı için size önceden bildirim gelmesi gerekmektedir. Verilen kredi tutarı ise 500 TL ile 1000 TL arasında bankanın koşullarına göre farklılık göstermektedir. Sizden dosya masrafı olarak ekstra olarak 20 TL para talep etmektedirler.

Özel Bankalar da Verecek mi?

Çeşitli şartların yerine getirilmesiyle birlikte kamu bankaları dışında kalan özel bankalarında faizsiz bir şekilde kredi vereceği bilgisi bulunuyor. Genel olarak kredi kartı kullanımı veya otomatik ödeme talimatı verilmesi gibi şartlara bağı olarak ödemeler sağlanıyor. Verilen kredilerden her hangi bir faiz ve masraf ise kesinlikle talep edilmiyor.

 

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.