Kamu bankaları en büyük müjdesini duyurdu 100.000 Lira Bu Şartlarda İnanılır Gibi Değil

Kamu bankaları en büyük müjdesini duyurdu 100.000 Lira Bu Şartlarda İnanılır Gibi Değil

Salgın süreci ile birlikte ekonomik olarak zor günler geçiren esnafa ve vatandaşa kamu bankalarından yüzlerini güldürecek haber geldi. Acil nakit sıkıntısı yaşayan esnaf ve vatandaşı ilgilendirmektedir.

Salgın süreci ile birlikte ekonomik olarak zor günler geçiren esnafa ve vatandaşa kamu bankalarından yüzlerini güldürecek haber geldi. Acil nakit sıkıntısı yaşayan esnaf ve vatandaşı ilgilendirmektedir. Bu kredi hizmeti bankaların müşterileri için sağladığı rahatlatıcı bir kredi hizmetidir. Kişilere uygun faiz oranlarında ve uzun vadelerde ödeme fırsatı sunulmaktadır. Bankalar size kredi alma koşullarını taşımanız durumunda anında sunulmaktadır. Ülkemizde sunulan ihtiyaç kredisi için en yüksek tutar 100.000 Türk Lirasıdır.

screenshot-24.jpg

Kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıf Bankası ve Halk Bank tarafında müşterilerine özel ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vadede ödeme süreci değişti. Pandemi sürecinin başında devreye sokulan düşük faizli kredi kampanyaları ilerleyen süreçlerle birlikte faiz oranlarında artışlar yaşandı.

Birçok banka müşterisinin ve kredi kullanmak isteyen vatandaşın gözü değişen yeni faiz oranlarında. Ayrıca bankalara ihtiyaç kredisi için başvuru yapmanız durumunda başvurunuz değerlendirmeye alınır ve gerekli koşulları taşımanız durumunda krediniz onaylanır ve tutarı, ödeme palanı belirlenir. Haberimizin devamında sizler için bankalar ve kredi kampanyalarını derledik…

Bankalar ve kredi detayları;

screenshot-21.jpg

Şekerbank’ tan müşterilerine özel Ferahlatan Kredi Kampanyası; bu kredi banka tarafından müşterilerine özel faiz oranları ile sunulmaktadır. Kredinin uygulanan minimum faiz oranı yüzde 1.89’ dur.
 

ICBC Turkey müşterilerine özel hesaplı kredi kampanyası sunmaktadır. Kişiye özel faiz uygulaması sunmaktadırlar. Güncel uygulanan faiz oranı yüzde 1.99’ dur.

Alternatif Bank müşterilerine özel bahar kredisi sunmaktadır. Bu kredilerini yüzde 1.75 faiz oranı uygulamaktadır.

Garanti BBVA müşterileri için bireysel ihtiyaç destek kredisi sunmaktadır. Ayrıca kredilerini müşterilerine özel faiz oranı uygulamaktadır ve en düşük faiz oranı yüzde 1.79’ dur.

screenshot-22.jpg

Halkbank bireysel ihtiyaç destek kredilerini 36 ay vadede en düşük 1.60 faiz oranı ile sunmaktadır ve faiz oranları kişilere özel olmaktadır.

Akbank müşterilerine ihtiyaç kredisi olarak direkt kredi uygulaması sunmaktadır ve kredi faiz oranları en düşük 1.64 olmakla birlikte kişilere özel faiz uygulaması sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası tüketici ürün paketi kampanyası ile kredi fırsatları sunmaktadır ve en düşük faiz oranı yüzde 1.54’ dür.

Vakıfbank ihtiyaç destek kredisi kampanyasında kişilere özel faiz uygulamaktadır ce en düşük faiz oranları yüzde 1.57 ‘ dir.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi için müşterilerine özel ayrı ayrı faiz oranı uygulamaktadır ve en düşük faiz oranı yüzde 1.99 şeklinde uygulanmaktadır.

Fibabank ihtiyaç kredilerinde müşterilerine özel faiz oranı uygulamaktadır ve en düşük faiz oranı yüzde 1.49 şeklinde uygulamaktadır.

ING Bank ihtiyaç kredisini 3 ay ertelemeli olarak kişilere özel faiz oranıyla sunmaktadır. En düşük faiz oranı yüzde 1.64’ dür.