Kaçırılmayacak Kredi Paketi! İNG Bank 3 Ay Ertelemeli 20 Bin TL’lik Kredi Herkes İçin Açıklandı!

Kaçırılmayacak Kredi Paketi! İNG Bank 3 Ay Ertelemeli 20 Bin TL’lik Kredi Herkes İçin Açıklandı!

Koronavirüs ile birlikte tüm dünyada yaşanan ekonomik kriz Türkiye’de de ciddi bir şekilde hissedilmekte. Vatandaşlar bu süreçte ekonomik olarak ciddi bir nakit ihtiyacı içine girerken,

Koronavirüs ile birlikte tüm dünyada yaşanan ekonomik kriz Türkiye’de de ciddi bir şekilde hissedilmekte. Vatandaşlar bu süreçte ekonomik olarak ciddi bir nakit ihtiyacı içine girerken, bu ihtiyaca yönelik bankalardan yapılan kredi paket duyuruları bir nebze olsun vatandaşları rahatlatabilmekte. Yeni kredi paketlerini durmadan açıklayan bankalar faiz oranlarını düşük tutarak ve ertelemeli kredi vererek vatandaşlar için bir şekilde nakit yardımında bulunmanın peşindeler. Bu bankalardan biri olan İNG Bank ise açıkladığı 3 ay ertelemeli kredi paketi ile birçok vatandaşa ekonomik rahatlık yaşatacak gibi görünüyor. Açıklanan krediye başvurmanın oldukça kolay olduğu açıklanırken faiz oranlarının minimum seviyede tutulacağı belirtiliyor.

Koronavirüs sebebiyle pandemi koşullarına giren dünyada Türkiye’de bu koşullar altında ekonomik var olmanın peşinde. Yaşanan ekonomik çıkmaz ile birçok vatandaş işten çıkarılmakta veya ücretsiz izinlere çıkarılabilmektedir. Yaşanan bu sonuçlar neticesinde ekonomik beklentiler peşinde olan vatandaşlar ise bankalardan gelen kredi tekliflerini değerlendirmekte. Birçok esnafın kepenk indirdiği veya iş yapamadığı bu koşullarda nakit ihtiyaçları adına başvurdukları kredi paketlerinden İNG Bank’ın son açıkladığı kredi paketi ise oldukça rağbet görecek cinsten.

Koronavirüsün artık ikinci dalgası içerisinde olduğumuz bu günlerde getirilen yeni kısıtlamalar ile birlikte ekonomik sorunlarda artış yaşanırken, İNG Bank’ın açıkladığı 3 ay ertelemeli kredi paketi yaşanan ekonomik soruna karşın vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Düşük faizli açıklanan kredinin faiz oranı % 1,54 olarak belirtilirken, vade süresinin ise 24 ay olacağı açıklandı. Başvurularda kefil ya da teminat istenmediği bu kredi paketinde komisyon olmayacağı gibi sadece dosya masrafı ücretinin alınacağı ifade edildi.

Kredi Başvurusu Nereden Yapılıyor?

İNG Bank’ın kredi paketine başvuruda bulunmak için şubeye gitmenize gerek olmayacak. Sosyal mesafenin korunabilmesi adına vatandaşların evden çıkmadan başvuruda bulunabileceği kredi paketini açıklayan İNG Bank, ayrıca online başvuruların alınacağını belirtti. Evden çıkmadan mobil bankacılık veya bankanın internet sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz kredi paketine dair merak edilen bazı detayları ise sizlerle paylaşmak istiyoruz.

20 bin TL’lik kredi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kredi paketinde 24 ay vade şansınız olacak ve her ay 1039 TL taksit ödemesi yapacaksınız. 24 aylık vade sonunda 20 bin TL’lik kredi için geri ödemiş olacağınız tutar 25 bin 43 TL olacaktır. Bu kredi için gerekli olan belgeler ile birlikte banka tarafında hayat sigortasının başlatılması gerekirken, belgeler ile birlikte başvuruda bulunarak kredi paketinden faydalanabileceksiniz.

Gerekli Belgeler Nelerdir?

  • Kimlik, pasaport veya ehliyetten birinin fotokopisi.
  • Aylık kazancı gösteren gelir belgesi
  • İkamet edilen eve ait elektrik, su, internet ve doğalgaz faturaları
  • Ayrıca bankanın sizden özel olarak isteyebileceği belgeler ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.