İstanbul’da köprü korkuluklarına asılı ceset bulundu!

İstanbul Sancaktepe’de sabah saatleri içerisinde kanalın üzerinden geçen köprünün demir korkuluklarına iple asılmış bir erkek cesedi bulundu. Olaya şahit olan kişiler hemen ekiplere ihbarda bulundu.

Sabah 08:30 saatleri arasında gerçekleşen olayı çevredekilerin ihbarı ortaya çıkarttı. İstanbul Sancaktepe’ye bağlı Abdurrahmangazi Mahallesi Avşar Sokak içerisinden geçen su kanalındaki köprünün demir korkuluklarına asılı bulunan ceset herkesi şok etti.

103149355-sancaktepede-kopru-korkuluklarina-asili-bulundu-1.jpg

Çevredeki yurttaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipler geldi. İlk incelemede gencin boyunun kırıldığını ve yaşamını yitirdiğini tespit etti. Olay Yeri İnceleme ekipleri, ceset üzerinden çalışma gerçekleştirirken, ölen kişinin 30 yaşında olduğunu fark etti. Kişinin üzerinden ise kimlik çıkmadı.103150027-sancaktepede-kopru-korkuluklarina-asili-bulundu-2.jpg

Çevredeki yurttaşlar ise olayı şu şekilde anlattı; ‘’Biz seslerini duyunca dışarıya çıktık. Polis memuru bizi götürdü baktık ama o kişiyi tanımıyoruz. Bu mahallede de oturmuyor" ifadelerini kullandı.

​​​​​​​​​​​​​​103150418-sancaktepede-kopru-korkuluklarina-asili-bulundu-3.jpg​​​​​​​​​​​​​​Yaşanan olayın bir cinayet mi yoksa intihar mı olduğu bilinmiyor. Polis olayla ilgili olarak araştırma yapıyor.