ING Türkiye Resmen Duyurdu!

ING bank ihtiyaç kredisi, taksitler ve faiz oranları ile ilgili açıklama yaptı. Banka müşterilerine avantajlı kredi kampanyası ve özel faiz oranları sunduğunu açıkladı.

ING bank ihtiyaç kredisi, taksitler ve faiz oranları ile ilgili açıklama yaptı. Banka müşterilerine avantajlı kredi kampanyası ve özel faiz oranları sunduğunu açıkladı. Bu kampanyaya göre ihtiyaç kredisinin taksit tutarı düşüyor. INGBank yaptığı açıklamada müşterilerinin banka kartlarından 1000TL harcama yapmaları karşılığında diğer ay nakit iade kazanacaklarının ve sözleşmedeki faiz oranının düşeceğini açıkladı.

screenshot-20.jpg

INGTürkiye müşterilerine ve yeni hesap açacak herkese yeni kredi fırsatını resmen duyurdu. Bu açıklamaya göre taksit tutarı düşüyor. Banka, Turuncu Ekstra programında bulunan ihtiyaç kredisi uygulaması sayesinde ING müşterileri nakit iade kazanıyor. Bu da ihtiyaç kredisinde daha düşük taksit ödeme imkânına sahip olduklarını duyurdu.” Bankacılığa daha az, hayata daha çok zaman “ mottosuyla ilerleyen ING Türkiye, Turuncu Ekstra Avantajlı kredi kampanyası sayesinde kredi faiz oranı ne olursa olsun nakit iadeyle yararlanacakları özel kredi faiz oranları sağlıyor.

Harcama Yap, Düşük Faiz Oranından Faydalan

screenshot-19.jpg

Turuncu Ekstra programı kapsamında bulunan ihtiyaç kredisi uygulaması ile nakit iade kazanma imkânı bulunuyor. Böylece ihtiyaç kredisi taksit tutarlarında faiz oranı daha düşük oranda yansıyor. Bunun için ise ihtiyaç kredisi kullanan banka müşterilerinin banka ya da kredi kartından 1000TL’lik harcama yapmaları gerekiyor. Fatura, market gibi aylık alışverişlerinde yaptıkları harcamanın 1000TL sini yaptıkları takdirde bir sonraki ay taksit vadesinde nakit iade kazanıyor. Bu uygulama Nisan ayı boyunca devam edecek.

Kampanya ile İlgili Flaş Açıklama

Kampanya ile ilgili flaş açıklamayı INGTürkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı yaptı. ING Türkiye’nin sunduğu avantaj ve kampanyalar ile müşterilerini destek olmayı sürdürdüklerini kaydeden Kırmızı açıklamalarına “ Kampanyalar ile ortaya çıkan nakit ihtiyacını karşılamak için müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Turuncu Ekstra ile banka müşterilerimizi ekonomik olarak desteklemeye devam edeceklerini” söyleyerek devam etti. Kırmızı, kampanyanın Nisan ayı boyunca devam edeceğini de sözlerine ekledi. Turuncu Ekstra programı kampanyasında yer alan ihtiyaç kredisi kampanyasından hem banka müşterileri hem de programa ilk kez katılacak ING müşterileri faydalanabilecek.

Bankalar neredeyse her geçen gün yeni bir kredi kampanyası ile müşterilerin dikkatini çekmeye çalışıyorlar. Böylece bu noktada rekabet olmasından dolayı vatandaşlar daha karlı çıkıyor.