Halkbank tarafından faizsiz 225.000 Türk Lirası Hem de 0 Faizi

Halkbank sıfır faizli 225.000 Türk Lirasına kadar 6 ay ödemesiz, faizsiz kadın girişimcilere kredi desteği. Kredi kampanyası müşteriler tarafından çok yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Pandemi döneminde kadın girişimcilerimize destek olmayı unutmayan H

Halkbank sıfır faizli 225.000 Türk Lirasına kadar 6 ay ödemesiz, faizsiz kadın girişimcilere kredi desteği. Kredi kampanyası müşteriler tarafından çok yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Pandemi döneminde kadın girişimcilerimize destek olmayı unutmayan Halkbank bu dönemde genç girişimci kadınlar için kaçırılmayacak kredi fırsatı sunmaktadır.

Halkbank tarafından kadın girişimciler için 6 ay sonra ödemeli 36 ay vadeli, faizsiz 225.000 Türk Lirasına kadar kredi fırsatları… Genç kadın girişimcilere, ilk defa iş kuracaklara, işini kurmuş olanlara nakit ve finansman desteği sağlamak için kredi fırsatları.

screenshot-255.jpg

Özellikle bu dönemde hem kadın girişimcileri desteklemek hem de ülke ekonomisine hareketlilik kazandırmak adına hazırlanmış kredi kampanyasında kadın girişimciler için 6 ay sonra ödemeli, 36 ay vadeli, 225.000 Türk Lirasına kadar faizsiz kredi fırsatı. Kredi kadın girişimciler tarafından merak ediliyor. Kredinin şartları neler? Krediye kimler başvuru yapabilir? Kredi başvurusu yapmak için gerekli belgeler neler?

Faizsiz kadın girişimcilere özel sunulan kredi nedir?

Kadın girişimci olanlar ve yeni iş kurmak isteyenler için Halkbank tarafından faizsiz şekilde sunulan finansman desteği. Bu destekle girişimciler teşvik edilmek istenmektedir. Bu şekilde kadın girişimcileri piyasaya kadarken hem onlar için istihdam sağlanmış olur hem de ülke ekonomisi canlandırılmış olmaktadır.

screenshot-256.jpg

Başvurularınızı Halkbank şubeleri üzerinden gerekli belgeleri tamamlayarak yapabilirsiniz.

Halkbank bu kredisi için başvuru şartlarını resmi internet sayfası üzerinden duyurdu.

Halkbank tarafından kadın girişimcilere sunulan 36 ay vadeli 6 ay ödemesiz, 225.000 Türk Lirasına kadar faizsiz kredinin başvuru şartları…

  • Mesleki eğitim kanunu dahilinde alınmış en az 1 yıllık ustalık belgesi.
  • Ayrıca alınan ustalık belgesi ile son 1 yıl içerisinde işyeri açtığını gösteren belge.
  • KOSGEB tarafından verilen girişimcilik eğitimini tamamlamak ve sertifikasını almak.
  • Projesini bankaya sunun girişimcinin başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması.

Kredi hakkında diğer şartlar

  • İşini yeni kurmuş kişiye 100.000 Türk lirası, işini 6 ay içinde kurmuş kişiye azami 50.000 Türk lirası.
  • Kredi faizsiz olarak sunulmak kaydı ile 6 ay anapara ödemesiz, 36 ay vade seçeneği ile sunulmaktadır.
  • Krediler ödeme durumunuza göre farklı ödeme seçenekleri sunulsa bile, aylık eşit taksitlerle ödeme imkanınız bulunmaktadır.
  • Ödeme yapmadığınız dönem faizleri sizlerden 3 ayda bir tahsil edilecektir.
  • Bu süreçte eft ve havale ücreti talep edilmemektedir.