Halkbank 100 Bin Lirayı 100 Tl Taksitle Verecek

Halkbank 100 Bin Lirayı 100 Tl Taksitle Verecek

Halkbank vatandaşların gözlerine inanamadığı bir kampanyayı sunarak bir ilke daha imza attı. Son zamanlarda birçok özel bankanın vatandaşlara yardım adı altında oldukça yüksek faizleri sunması ile birlikte vatandaşlar oldukça isyan etmişti.

Halkbank vatandaşların gözlerine inanamadığı bir kampanyayı sunarak bir ilke daha imza attı. Son zamanlarda birçok özel bankanın vatandaşlara yardım adı altında oldukça yüksek faizleri sunması ile birlikte vatandaşlar oldukça isyan etmişti. Bunun yanı sıra 36 ay gibi kısa bir vade içerisinde vatandaşlara sunulan kredi imkanları ve limitleri yetersiz kalmaktaydı. Banka müşterisi olanlara ve olmayanlara müjdeyi verdi ve sonunda istedikleri krediyi çok daha iyi koşullarda sunmayı başardı.

Kredinin Şartları Neler?

screenshot-1.jpg

Kredinin koşulları bankanın müşterisi olanlara ve olmayanlara olacak şekilde 2 şekilde veriliyor. Böylece bankanın müşterileri de 2 kısma ayrılıyor. Yapılan açıklamada bankanın maaş müşterilerine daha uygun koşullar da verilen kredi daha sonradan bankanın müşterisi olanlara daha ağır koşullarda veriliyor.

  • Bankanın maaş müşterilerine

Kredi bankanın maaş müşterilerine 1,51 faiz oranıyla istemeleri durumunda balon ödemeli bir şekilde sunuluyor. Böyle bir durumda banka müşterilerine gerekmesi durumunda 100 TL taksitle ödeme imkanı sunuyor. Kredi 36 ay taksit seçeneği ile veriliyor.

  • Banka Müşterilerine

screenshot-4.jpg

Kredi bankanın maaş müşterileri dışındaki normal müşterilerine 1,51 faiz oranıyla istemeleri durumunda balon ödemeli bir şekelde sunuluyor. Böyle bir durumda banka müşterilerine gerekmesi durumunda 100 TL taksitle ödeme imkanı sunuyor. Kredi 36 ay taksit seçeneği ile veriliyor.

  • Diğer Müşteriler

Kredi bankanın müşterisi olmayan diğer müşterilere 1,51 faiz oranıyla istemeleri durumunda balon ödemeli bir şekilde sunuluyor. Böyle bir durumda banka müşterilerine gerekmesi durumunda 100 TL taksitle ödeme imkanı sunuyor. Kredi 36 ay taksit seçeneği ile veriliyor.

Banka böylece son zamanlarda sunulmakta olan önemli bir krediyi daha vatandaşlara sunmuş oldu. Böylece vatandaşlar gerçekten bir kamu bankasının yanında olduğunu hissetti ve diğer bankalarda bulunan borçlarının bu kredi ile birlikte hızlı bir şekilde kapatma şansı buldu. Vatandaşların 100 bin TL ve 36 ay vadeli bir şekilde kullanmış oldukları diğer bankalardaki kredilerini bu kredinin kullanılmasıyla yaklaşık olarak 10 bin TL gibi daha uygun koşullarda kapatması mümkün olmaktadır.

screenshot-2.jpg

Kredi ile ilgili diğer farklı seçeneklerde kredinin vadesiyle alakalı bir şekilde sunulmaktadır. Kredinin vadesinin düşmesi ile birlikte uygulanmakta olan faiz seviyesi de oldukça aşağı düşmektedir. Böylece vatandaşlar daha farklı çözüm önerileri ile birlikte kredilerini ödemeye devam etmektedir.