Green Card çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 Green Card sonuçları…

Amerika Birleşik Devletleri’nde süresiz ikamet edebilme ve çalışma hakkına sahip olmak için her yıl on binlerce vatandaş Green Card’a başvuruyor. Peki Green Card çekiliş sonuçları açıklandı mı? Green Card çekilişi ne zaman açıklanacak? Tüm detaylar…

Türkiye’de birçok insanın hayali Amerika Birleşik Devletleri’nde süresiz ikamet edebilme ve çalışma hakkına sahip olmak. Bu yüzden birçok kişi Green Card başvurularını gerçekleştiriyor. Çekiliş sonucunun ise ne zaman ve saat kaçta açıklanacağı birçok kişi tarafından merak edilmekte.

Green Card Çekiliş Tarihi 8 Mayıs 2021!

Milyonlarca insan ‘’Green Card çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak? Green Card saat kaç açıklanacak?’’ gibi soruların cevaplarını aramaya devam ediyor. Başvurularını gerçekleştiren bireyler, 2021 yılı Green Card sonucu için Cumartesi akşam 19:00 beklemek zorunda. 8 Mayıs 2021’de sonuçlar açıklanacak ve şanslı kişiler Amerika hayallerini gerçekleştirebilecek.

green-card.jpg

Başvuruyu gerçekleştirecek kişinin en az lise mezunu olmasının yanı sıra 18 yaşından da büyük olması şart. Amerika Birleşik Devletleri’nde ömür boyu çalışma, oturma, yaşama ve eğitim hakkına sahip olmak isteyen binlerce insan Green Card’a başvuruyor. Başvuran vatandaşların arasında da mal varlığı veya herhangi bir dil şartının olmadığını söylemekte fayda var.

Green Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

Green Card başvurunuzu gerçekleştirebilmek için bu adrese gitmelisiniz; ‘’https://dvprogram.state.gov/’’ buraya gitmenizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Green Card çekilişine katılabilmek için en lise mezunu olmanız gerekmekte. Eğer ki lise mezunu değilseniz son 5 yıl içerisinde en iki sene iş tecrübesine sahip olmak en temel şartlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.