Gece Boyu Kendisine İşkence Yapan Kocasını Öldürdü!

Olay Antalya’da meydana geldi. Ramazan İpek, tartışma yaşadığı Melek İpek’in ellerini kelepçeledi ve sabaha kadar işkence uyguladı. Melek İpek ise kocasını sabah saatlerinde işten döndüğü sırada av tüfeğiyle öldürdü.

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde yaşayan Ramazan İpek ve Melek İpek arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Ramazan İpek (36) 12 yıldır evli olduğu Melek İpek’i (31) önce çırılçıplak soydu ve gece boyunca eşine şiddet uyguladı.

ellerini-kelepceleyerek-gece-boyu-siddet-13853508-3629-m.jpg

Kelepçe Taktı

Ramazan İpek, tartışmanın büyümesinin ardından Melek İpek’i çırılçıplak bir şekilde soydu ve ellerine kelepçe taktı. Ramazan İpek, eşine şiddet uygulamaya başladı hem Melek İpek’i hem de çocuklarını ölümle tehdit etti. Ramazan İpek sabah saatlerinde servis için evden ayrıldı, yaklaşık bir saat sonra Ramazan İpek tekrardan eve döndüğünde Melek İpek kocasına av tüfeğiyle ateş etti.

Sağlık Ekiplerini Aradı

Melek İpek, kocasını av tüfeğiyle vurduktan sonra sağlık ekiplerine haber verdi, olay yerine intikal eden ekipler Ramazan İpek’in hayatını kaybettiğini belirledi.

ellerini-kelepceleyerek-gece-boyu-siddet-13853508-9751-m.jpg

Olayın arından İlçe Jandarma Komutanlığı bölgede geniş güvenlik önlemleri aldı ve çiftçin çocukları bölgeden uzaklaştırıldı. Olayın faili Melek İpek ise gözaltına alındı.

Gözlerindeki Morluk Fark Edildi

Melek İpek’in, kocasından gördüğü şiddetten dolayı sağ gözünde morluklar ve şişlikler olduğu dikkat çekti. Olay yerine inceleme ekipleri ise evdeki bir camda tüfekten çıkan merminin izini tespit etti. Ekipler olay yerine gelen çiftin yakınlarını güçlükle sakinleştirdi. Ramazan İpek’in cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

bir-kadinin-kendisini-darbeden-kocasini-av-3-13853815-o.jpg