Garanti Bankası 7000 Türk Lirasına kadar promosyon verdiğini duyurdu piyasa karıştı!

Garanti Bankası 7000 Türk Lirasına kadar promosyon verdiğini duyurdu piyasa karıştı!

Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğü tarafından maaş promosyon ikramiyesi ihalesi sonuçlandı. İhale uzun soluklu sürdü ve ihaleye 6 farklı banka katıldı. İhale işlemi sona erdiğinde ihaleyi Garanti BBVA kazandı ve 1 Haziran tarihine kadar bütün personele tek

Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğü tarafından maaş promosyon ikramiyesi ihalesi sonuçlandı. İhale uzun soluklu sürdü ve ihaleye 6 farklı banka katıldı. İhale işlemi sona erdiğinde ihaleyi Garanti BBVA kazandı ve 1 Haziran tarihine kadar bütün personele tek sefer 7000 Türk Lirası ödeme yapılması kararlaştırıldı. Çalışan personel tarafında büyük bir merakla bekleniyordu. En çokta ne kadar promosyon ödemesi alınacağı büyük merak konusuydu ve anlaşma sağlandı…

screenshot-20.jpg

Boğaziçi Üniversitesi çalışanları tarafından merakla bekleniyordu ve banka belli oldu! Teklifler değerlendirildi ve Garanti BBVA en uygun teklifi sundu. Boğaziçi Üniversitesi personelinin maaş bankası Garanti BBVA oldu. Garanti BBVA tarafından 1 Haziran tarihinde promosyon ödemeleri gerçekleştirilmiş olacak. Boğaziçi Üniversitesi'nin maaş bankası olmak için 6 banka ihaleye katılmıştır. Garanti BBVA ihaleyi kazandı. Garanti BBVA, Boğaziçi Üniversitesi personelinin maaş ile birlikte 7000 lira promosyon ödemesi sağlayacak.

Banka Promosyonu

Boğaziçi Üniversitesi tarafından yapılan promosyon ihalesi neticelendi ihaleye Garanti BBVA  ile birlikte 6 banka katılmıştır. Verilen teklifler arasında en yüksek maaş promosyonu veren banka Garanti BBVA oldu ve anlaşma sağlandı. Bu kapsamda maaş müşterisi olan personele 7000 Türk Lirası promosyon ödemesi yapılmasına karar verildi. Boğaziçi Üniversite Rektörlüğü yaptığı ihale ile üniversiteler arasında en yüksek maaş promosyonunu aldı.

screenshot-21.jpg

Boğaziçi Üniversitesi personelini kapsayan ihale anlaşmasıyla 2021 ve 2024 yılları arasında ihale kapsamında tek sefere mahsus olmak üzere 7000 Türk Lirası promosyon ödemesini çalışan personeller hak olarak kazandılar. Promosyon ödemeleri 1 Haziran tarihine kadar tek sefere mahsus olmak üzere ödenecek. Promosyon ödemeleri 3 yılda bir kez düzenlenmektedir. Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından gerçekleştirilen promosyon ihalesinde en fazla ödemeyi Garanti BBVA Bankası gerçekleştirmiştir. İhaleye 6 banka katılmıştır. İhale sonunda alınan karara göre personele yapılacak promosyon ödemeleri en kısa sürede tek seferlik gerçekleştirilecektir.

Boğaziçi Üniversitesi çalışan personeli sonunda merakla beklediği haber ulaştı. 2021 ve 2024 yılları arasında Garanti BBVA bankası maaş müşteri olarak devam edecekler ve 1 Haziran 2021 tarihine kadar tek sefere mahsus olmak üzere 7000 Türk promosyon alacaklar.