Finansbank’tan Büyük Müjde! Borcunuzu Artık Sorun Etmeyin! Borç kapatma kredisi ve kredi faiz oranları..

Finansbank’tan Büyük Müjde! Borcunuzu Artık Sorun Etmeyin! Borç kapatma kredisi ve kredi faiz oranları..

Banka borcu olan müşterisine borç kapatma kredisi vererek bir kampanya başlattı. Bankada kredi kartı müşterisi olanlar kolay bir şekilde borçlarını kapatacağı bu kampanyadan nasıl faydalanılır? Borç kapatma kredisi nedir? İşte bütün bu soruların cevabı

Banka borcu olan müşterisine borç kapatma kredisi vererek bir kampanya başlattı. Bankada kredi kartı müşterisi olanlar kolay bir şekilde borçlarını kapatacağı bu kampanyadan nasıl faydalanılır? Borç kapatma kredisi nedir? İşte bütün bu soruların cevabı haberimizde....

Finansbank borç kapatma kredisi

Bankanın müşterilerine sunduğu kolaylıkla ve cazip bir kredi ile esnek ödeme planlarıyla kullanacakları bir kredi sistemidir. Hangi bankaya borcunuz varsa o bankaya EFT yaparak hızlı bir şekilde borcunuzu kapatabilirsiniz.

Borç transfer kredisi

Bankanın müşterilerine sunduğu borç ödeme kredisiyle verilen limit kadar kredi alma hakkına sahiptir. Finansbank müşterileri farklı bankalara olan borçlarını EFT gibi kredi borç işlemleri için otomatik ödeme talimatı verebilecek. Başka bankalarda bulunan kredi kartı ya da kredi borçlarınızı, borç transfer kredisi vasıtasıyla Finansbank’a alabilirsiniz.

screenshot-1.jpg

Fakat tüm kredi kartı için geçerli, bazı kredi kartlarının borçlarında kısmi ödeme yapılması isteniyor. Banka şubelerinde görülen tutarın altındaki ödemeler için transfer işlemi gerçekleşmiyor.  EFT yapılan işlemler bankaya ertesi gün iş gününde aktarılıyor. Kredi kartı borcu olanlar başka bir işlem yapmalarına gerek kalmadan transfer işlemi yapacaklarında banka ile görüşmeleri yeterli olacak. Bütün kredi borçlarınızı Finansbank’a aktararak borç kapatma kredisi ile borçlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank borç kapatma kredisi başvuru işlemi

Bankanın borç transfer kredisinden yararlanmak için başvuru işlemlerinde gerek yollar QNB Finansbank şubeleri, online başvuru ve SMS ile başvuru yöntemleri ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Fakat internet ve SMS ile başvuru yöntemleri bir ön başvuru olarak kabul edilmektedir. Yaptığınız ön başvuru kabul edilince size en yakın banka şubesine giderek başvurunuzu tamamlamalısınız.

Borç kapama kredisinin online ve SMS ile başvuru yöntemi

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne  TC kimlik numaranızı yazarak  5030’a SMS atarak başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız ön başvuru olumlu şekilde cevaplanırsa kimlik belgesi, adres bilgisi, ve gelir belgenizle size en yakın banka şubesine giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Borçlarınızı Bir Yere Toplayın

Finansbank müşterileri diğer bankalara olan borçlarını EFT gibi kredi borç işlemleri için otomatik ödeme talimatı oluşturabilecek. Başka bankalarda olan kredi kartı ya da kredi borçlarınızı, borç transfer kredisi vasıtasıyla Finansbank’a alabilirsiniz. Fakat tüm kredi kartı için geçerli, bazı kredi kartlarının borçlarında kısmi ödeme yapılması isteniyor.Bankanın sunduğu hizmetle birlikte hızlı ve kolay bir şekilde tüm borçlarınızı ber bankaya toplamanız mümkün olmaktadır. Böylece birçok banka ile uğraşmak gibi bir zorunluluk ortadan kalkacaktır. Ayrıca banka borç transferi yapan müşterilere 3 ile 6 ay arasında bir erteleme imkanı da sunmaktadır. böylece kısa bir süre de olsa rahat bir nefes alma ve toparlanma imkanı müşterilere sunulacaktır. Birçok vatandaş kredinin son derece cazip olduğunu ve transferin mantıklı olduğunu belirtmekte ve bu kampanyadan istifade etmektedir.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.