Faturalara Yüzde 40 İndirim Geliyor!

Faturalara Yüzde 40 İndirim Geliyor!

Faturaları ödemekte zorlanıyor musunuz? Faturalarınız çok mu yüksek geliyor? Artık düşük fatura ödeyebilmek sizin elinizde; günlük yaşantımızda aylık birçok faturamız bulunmaktadır.

Faturaları ödemekte zorlanıyor musunuz? Faturalarınız çok mu yüksek geliyor? Artık düşük fatura ödeyebilmek sizin elinizde; günlük yaşantımızda aylık birçok faturamız bulunmaktadır. İnternet faturası, telefon faturası, televizyon faturası, abonelikler, doğalgaz ve su faturası gibi. Faturalarınızı ödemekte bazen zorlana biliyoruz bunun için avantajlı kampanyalar bulunmakta aynı zamanda düşük fatura ödemek için de yapabileceğiniz birçok koşul bulunmakta, Gözümüze çok değilmiş gibi görünse de 4 kişilik bir ailenin 1 yıl boyunca vereceği toplamda haberleşme gideri 3500 Lira şeklindedir.

Bunu azaltabilmek için öncelikle kampanyalar değerlendirilmelidir. Bu tutarlar gözümüze küçük gibi gözüküyor ama totalde baktığımız zaman büyük meblağlara tekabül etmektedir. Rekabetin fazlaca olduğu sektörde faturanızın miktarını azaltmak için her zaman bir seçeneğiniz vardır.

Faturalara Büyük İndirim

screenshot-47.jpg

Abonelik ve tarife değişikliğinden korkmayın, bu süreçte abonelikten korkan kişilerin en büyük korkusu cayma bedeli olmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise yasal haklarınızı yeterince bilmiyor oluşumuz ve elimize gelen birçok fırsatı bu şekilde kaçırıyor olmamız. Araştırma yapıp dikkatlice değerlendirdiğimiz zaman bize daha uygun faturayı bulabilirsiniz, numaranızı taşımak daha avantajlı olabilir.

Telekomünikasyon işletmelerinin numara taşımaya yönelik uygun ve cazip fırsatları bulunmaktadır. Hattınızı bir operatöre taşımadan önce koşullarını ve fırsatlarını iyice değerlendirip size uygun bulduğunuz operatöre hattınızı geçirebilirsiniz. Size uygun seçenekleri bulmanız gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz internetinizin hızı kotası fiyatı yükselmeyen tarifeler sabit olan tarifeler kampanyaları ve tarifeleri karşılaştırarak talep etmiş olduğunuz tarifeyi alabilirsiniz.

Aylık kullanım alışkanlıklarınıza göre bu tarifeleri değerlendirip sonrasında belirleyebilirsiniz ve internet araştırmalarınızda tarife karşılaştırma butonların mutlaka bulunmaktadır. Sayfaların alt tarafındadır. Bunları karşılaştırarak size uygun seçenekleri daha kolay bulmanız gerçekleşebilir.

Her şey Elinizde

screenshot-48.jpg

Kullanmış olduğunuz TV platformları için karşılaştırma yapabilirsiniz ayrıca vazgeçmeniz durumunda üyelik alacağınız operatör internet hizmeti için ve diğer hizmetlerimiz için cayma bedellerini araştırarak başvuru yapabilirsiniz. Abonelikler genellikle 1 yıl ile 2 yıl arasında seçilmektedir. Kullandığınız tarifeden memnunsanız bu süreç genellikle buz atılmaktadır. Abonelik iptalinde cihaz geri verilebilir bu durumu da iyi araştırmanız gerekmektedir. Bazı abonelikler için modem hediye ediliyor, modeminiz bulunmuyor ise bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Faturanızdan memnun kalmadığınız durumda. Fiyatından, hızından, kalitesinden bu durumlarda cayma bedeli ödeyebiliyoruz.

Bu farklı abonelikler için geçerlidir. Belirli bir süre kullanma sözü verdiğiniz sözleşmeniz de bazı durumlarda eğer kampanyada indirim bulunuyor ise belli bir süre kullanma sözü verdiğiniz ve kalitesinden memnun kalmadığınız hizmetlerde cayma bedeli olmadan da iptal edebiliyorsunuz. Bunları iyi araştırmanız gerekmektedir. Ayrıca sabit olan abonelikler süresi belli olmayan taahhütlü aboneliklerden daha uygundur. Bu yüzden farklı abonelikleri ilk sırada bulundurabilirsiniz.

İstediğiniz Gibi Ödeyin

Aynı zamanda taahhütlü olmasından ziyade cayma bedelinin ve indirimin ne kadar olduğu göz önünde bulundurulmalı. Birçok firmanın online başvurusunda 1 ay indirim, 1 ay bedava gibi kampanyalarda bulunabiliyor. Bu kampanyaları da değerlendirebilirsiniz. Engelli bireylerimize özel birçok şirketin en az yüzde yirmi beş indirim uygulaması bulunuyor. 24 aylık ve 12 aylık taahhütlü kampanyalarda bulunmaktadır. bunlardan yararlanabilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.