Faizsiz kredi kullanmak isteyenler Şartı Karşılamaları İle 100 Bin TL Alabilir!

Faizsiz kredi kullanmak isteyenler Şartı Karşılamaları İle 100 Bin TL Alabilir!

Son zamanlarda faizlerin yükselmesi ile birlikte kişiler faizsiz kredi kullanma eyilimine döndüler ve bütün bankalar genel olarak krediler karşılığında faiz alıyor iken bazı bankalar promosyon kar payı dahilinde faizsiz kredi sunmaktadırlar.

Faizsiz  kredi kullanmak isteyenlere yönelik krediler ve fırsatları...

Son zamanlarda faizlerin yükselmesi ile birlikte kişiler faizsiz kredi kullanma eyilimine döndüler ve bütün bankalar genel olarak krediler karşılığında faiz alıyor iken bazı bankalar promosyon kar payı dahilinde faizsiz kredi sunmaktadırlar. Bu bankaların şartları koşulları ve başvuruları değişkenlik göstermektedir. Merkez Bankası'nın faiz yükseltme kararı ile birlikte vatandaşlar faiz olmadan kredi kullanım yollarını aramaya gittiler.

screenshot-35.jpg

Birçok banka faizli kredi sunsa da bankalar bazı uygulamaları gereği faizsiz krediler de sağlıyorlar bunlar; promosyon usulü kar payı şeklinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bu kredileri sadece faizsiz kredi şeklinde değil kredi kartı şeklinde de sunmaktadırlar. Günümüzde kullanılan kredi kartları sadece kart amacıyla değil taksitli alışverişlerinizde nakit alışverişlerinizde de kullanabiliyorsunuz. Faizsiz kredi veren bankalar; kamu bankalarımızdan olan, Ziraat Bankası size gönderdiği yılda bir sefere mahsus olmak üzere bildirim ile faizsiz kredi kullanabiliyorsunuz.

Faizsiz Kredi İstyenler

Tutarı ise 500 TL ile 1000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu kredi için sizden sadece 20 TL tahsil ücreti alınmaktadır. VakıfBank'ın kredi koşulları; VakıfBank kredi kartı müşterilerine özel bankanızdan size gelen bildirim ile yılda 2 defaya mahsus olmak üzere faizsiz kredi kullanma şansı yakalayabiliyorsunuz. VakıfBank'ın sunmuş olduğu faizsiz kredi miktarı ise 500 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir ve sizden tahsis ücreti olarak 20 TL alınacaktır. Halkbank'ın sunmuş oldu faizsiz kredi fırsatları; Halkbank kredi kartı müşterileri için kendine özel uygun gördüğü zaman dilimi içerisinde yılda 1 ila 3 defa faizsiz kredi kullanma fırsatı sunmaktadır. Tutarı ise 1000 TL ile 2000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Sizden bu kredi için de sadece 40 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır.

Faizsiz sunulan kredinin şartları nelerdir? Faiz olmadan sunulan bu kredi esasları öncelikle bankanın kredi kartı müşterisi olmanız gerekmektedir. Bankaya bunun için bir amaç doğrultusunda başvurmamız gerekir. Örneğin tarım için başvuru gerçekleştirebilirsiniz bunun için ise sizden kırsalda yaşadığımıza dair İkametgah belgesi gerekmektedir. Türk vatandaşı olmanız gerekmektedir ve gelir durumu belgesi sunmamız gerekmektedir. Banka talep ederse ipotek veya kefil göstermeniz gerekmektedir. Eğer yararlanacağınız bu kredi devlet teşviki ise bu programdan daha önce yararlı olmamış olmamız gerekir. Kredi notum uzun yüksek olması gerekir.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.