Ev Hanımları da Artık Kredi Alabiliyor! 540 Bin TL Limitli Krediler Verilmeye Başlandı bankalar

Ev Hanımları da Artık Kredi Alabiliyor! 540 Bin TL Limitli Krediler Verilmeye Başlandı bankalar

Bir çok banka ev hanımları için kredi fırsatı sunuyor. Ev hanımlarına kefilsiz koşulsuz kredi veren bankalar hangileri? Hangi bankaya hangi şekillerle başvuru yapılıyor? İşte bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında

Bir çok banka ev hanımları için kredi fırsatı sunuyor. Ev hanımlarına kefilsiz koşulsuz kredi veren bankalar hangileri? Hangi bankaya hangi şekillerle başvuru yapılıyor? İşte bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında....

Ev hanımlarının kredi alabileceği bakalar

Bankaların artan faizleriyle birlikte artık kredi kullanmakta bir hayli zorlaştı. Bazı bankalar bir kampanya düzenlemesi yaparak ev hanımları ve bir kurumda çalışmayan gelir belgesi olmayan insanlar kredi kullanma fırsatı oluşturdu. Gelir belgesiz kredi veren bankalar hangisi? Bu kredilerim faizleri ne kadar?

Akbank ev hanımları kredisi

Akbank ev hanımlarının şubeye gitmelerine gerek kalmadan Akbank Direkt veya Akbank Mobil bankacılık üzerinden başvurabileceği 40 bin liraya kadar limitli kredi fırsatı sunmaktadır. Üstelik bu krediyi 36 ay vade imkanı ile veriyor. Söz konusu kredinin faiz oranları da çekecekleri kredinin tutarına göre farklılık göstermektedir. Faiz oranları %1.98 ila %2.22 arasında değişmektedir. Aylık taksit tutarları da kredinin miktarı vadesi ve faizine göre değişiyor.

Garanti Bankası ev hanımları kredisi

screenshot-8.jpg

Garanti Bankası da hanımlarına gelir belgeleri olmadan üstelik şubeye gitmelerine gerek kalmadan kredi imkanı sağlıyor. Kredi başvuruları bankanın resmi internet sitesi üzerinden  ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılabilmektedir. Krediler 25 bin liraya kadar bir limit ile sunulmaktadır. Kredi 12 ay, 24 ay ve 36 ay vade imkanları ve %1.74 ila % 1,97 arasında değişen faiz oranları ile veriliyor. Bu oranlar kullanacağınız kredinin tutarına göre değişikli göstermektedir. Aylık taksit tutarları da kredinin miktarına, vadesine ve faizine göre değişiyor.

Halkbank ev hanımları kredisi

Banka ev hanımlarına mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilecekleri kredi imkanı sunuyor. Bu kredi farklı faiz oranları ve farklı vadelerle almak imkanınız var. Ayrıca alacağınız kredilerin tutarına göre sizlere uygun ödeme planına sunulmaktadır.

Yapı Kredi ev hanımları kredisi

Banka ev hanımlarına şubeye gitmelerine gerek kalmadan mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilecekleri kredi imkanı sunuyor. Bu kredi farklı faiz oranları ve farklı vadelerle almak imkanınız var. Ayrıca alacağınız kredilerin tutarına göre sizlere uygun ödeme planına sunulmaktadır.

İng Bank

İng Bankası da hanımlarına gelir belgeleri olmadan üstelik şubeye gitmelerine gerek kalmadan kredi imkanı sağlıyor. Kredi başvuruları bankanın resmi internet sitesi üzerinden  ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılabilmektedir. Krediler 25 bin liraya kadar bir limit ile sunulmaktadır. Kredi 12 ay, 24 ay ve 36 ay vade imkanları ve %1.74 ila % 1,97 arasında değişen faiz oranları ile veriliyor. Bu oranlar kullanacağınız kredinin tutarına göre değişikli göstermektedir. Aylık taksit tutarları da kredinin miktarına, vadesine ve faizine göre değişiyor.

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.