Esnafa 6 Ay Geri Ödemesiz 50 Bin Lira Kredi!

Esnafa 6 Ay Geri Ödemesiz 50 Bin Lira Kredi!

Esnafa 6 ay geri ödemesin 50 bin lira kredi, Şekerbank tarafından sağlanıyor. Korona virüs salgınından olumsuz etkilenen esnaflar için fırsat olan bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

 

Esnafa 6 ay geri ödemesin 50 bin lira kredi, Şekerbank tarafından sağlanıyor. Korona virüs salgınından olumsuz etkilenen esnaflar için fırsat olan bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Korna virüs salgınından kaynaklı olarak ekonomik tahribatlar yaşanmaya devam ediyor. Özellikle esnaflarda ekonomik sorunların görüldüğü biliniyor. Esnaflara finans desteği sağlanması için bin liralık hibe desteği sağlanmıştı. Şimdi de Şekerbank’ın sunduğu 6 ay geri ödemesiz 50 bin liraya kadar kredi olanağı sağlanıyor.

5dd6ef057152d808e823c140.jpg​​​​​​​

Esnaflara Güzel Haber!

Esnaflara özel olarak yapılan bu kampanyadan faydalanabilmek mümkün. Esnaflara sağlanan bu kredi Şekerbank tarafından sağlanıyor. Bilindiği üzere Şekerbank ‘’Kapımız Esnafa Açık’’ adını verdiği TESK ve Türkiye Esnaf Sanatkarlar Konfederasyonu ile yaptığı işbirliği çerçevesinde 6 aya kadar geri ödemesiz dönemli kredi imkanı sağlanıyor.​​​​​​​​​​​​​​

Şekerbank bununla birlikte esnaflarımıza birbirinden çok güzel kampanyalar sağlıyor. Gerçekleştirilen başvuru sonrasında onaylanma durumunun yaşanmasıyla birlikte hızlı bir şekilde krediye erişebilmek mümkün.

Mobil Uygulama Üzerinden Başvuru​​​​​​​

Şekerbank’ın gerçekleştirdiği ‘’Kapımız Esnafa Açık’’ projesine başvuru ise oldukça basit. Şekerbank kredisine erişebilmek için ilk olarak bankanın mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Mobil uygulamayı indirmenizle birlikte hızlı bir başvuru sürecine girebilmeniz mümkün.

tl-ve-ruble-en-fazla-deger-kaybeden-para-birimleri-20132-28032018154507.jpg​​​​​​​

Kredinin Şartları

Bilindiği üzere her bankada olduğu gibi Şekerbank’ta da belirli kriterler karşılığından 6 ay geri ödemesin 50 bin liralık kredi imkanını sağlıyor. Gerekli kriterleri karşılayan bireyler hızlı bir şekilde krediye erişebiliyor. Genel olarak sağlanan bu kredinin şartları şu şekilde:

  • Başvuruyu gerçekleştiren kişinin esnaf olması
  • İnternet üzerinden başvurunun gerçekleşmesi
  • Bankanın talep ettiği tüm kriterleri eksiksiz karşılanması

Şekerbank, esnaflar için oldukça önemli bir kampanya başlatmış durumda. Bundan kaynaklı olarak da kredi onayı için başvuruları minimum derecede zorluyor.

esnaf-destekleri-1021x580.jpg​​​​​​​

Avantajlar

Başvurunun gerçekleşmesinden hemen sonra birçok avantajda esnaflara sağlanıyor. Bu noktada oldukça önemli olmasından kaynaklı olarak dikkat çekiyor. Bankanın ve TESK’in sunduğu avantajlar şu şekilde:

  • 6 ay geri ödemesiz 50 bin liraya kadar kredi
  • POS inaktiflik ücreti alınmamakta
  • 3 yıla kadar vade gerçekleşebiliyor
  • 1 sene boyunca eft ve havele işlemlerinden ücret alınmıyor
  • İlk 10 yapraklı çek karnesine ücret alınmıyor

Banka, birçok noktada geniş avantaları müşterilerine sunduğunu söyleyebiliriz. Bundan kaynaklı olarak da avantajı sağlıyor. Sizlerde hızlı bir şekişlde başvurabilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.