Enpara 50 bin Lira Faizsiz Krediyi Reklam Maksatlı Verecek! Sınırlı Sayıda Başvuru Olacak

Qnb Finansbank'ın at dalı olup 2012 yılında kurulan Enpara nakit ihtiyacı olan kişileri mutlu edecek bir kampanya sundu. Banka kısa dönemli nakit ihtiyacı olan müşterilerine özel “ekpara” fırsatı sunmaktadır.

Qnb Finansbank'ın at dalı olup 2012 yılında kurulan Enpara nakit ihtiyacı olan kişileri mutlu edecek bir kampanya sundu. Banka kısa dönemli nakit ihtiyacı olan müşterilerine özel “ekpara” fırsatı sunmaktadır. Ekparanın özellikleri nelerdir? Nasıl başvurulur? Kimler başvurabilir? Qnb Finansbank’ tan mı başvurmak gerekir? Enpara üzerinden mi başvuru sağlanır mı? İşte tüm detayları...

Covid-19 dönemi ile birlikte birçok vatandaş hem ekonomik olarak hem de nakdi olarak çok zor günler geçirmeye başladılar. Bu süreçte birçok kişi hem ihtiyaçlarını, hem de maddi ihtiyaçlarını krediler yolu ile kapatmaya çalışıyor. Bankalar vadesiz TL hesaplarına bağlı olarak kısa vadeli kredilerde sunuyorlar. Enparadan vadesiz TL hesabına bağlı kredi ve kısa dönemli bir kredi fırsatı sunulmaktadır.

Ekpara kredi özellikleri nelerdir, nasıl başvurulur?

screenshot-1.jpg

Vadesiz hesabınızda yeterli tutarda para olmadığı durumda ekpara limiti üzerinden kullanarak ödemelerinizi ve transfer işlemlerinizi ekpara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ekpara limitini kullanabilmeniz için enpara’ nın size ekpara limiti teklif etmesi gerekmektedir. Belirtmiş olduğu teklifi sizin onayınıza sunar, onaylamanız durumunda vadesiz hesabınızla bu özellik tanımlanır. Daha sonrasında ödemelerinizde, transfer işlemleriniz de, kartınızda yeterli miktar olmasa da ek para özelliği ile banka tarafından ödemeleriniz gerçekleşir.

Kullandığınız ek paranın borcu ve faiz oranları 1 ayın sonunda ki ilk iş günü hesabınıza yansıtılır. Hesabınızda para varsa hiçbir işlem yapılmadan paranız oradan çekilir. Ek paranızı kullandığımız her gün için faiz borcu oluşacağı için ek parayı her zaman kullanmanız tavsiye etmeyiz. Ekparanın kullanılması durumunda faiz ve vergiler dışında başka bir masraf ödemesi bulunmamaktadır. Ekpara limitinizi dilediğiniz zaman arttırabilir ya da düşürebilirsiniz. Şuan kullanılan güncel ekpara faiz oranı 1.89’ dur. Ekpara kullanımı ile ilgili detaylarınızı e-posta adresinize gelen vadesiz TL Hesap özetiniz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Hesabı olanlara

screenshot-2.jpg

Banka ayrıca hesaplarını 1 seneden bu yana aktif olarak kullanmakta olan vatandaşlara 50 bin T krediyi her hangi bir faiz uygulaması olmadan karşılıksız bir şekilde vereceğini duyurdu. Yapılan açıklama ile vatandaşlar oldukça heyecanlandı. Bankanın telefonları kitlendi ve verilecek olan kredinin belirli sayıda olduğu ve bankanın reklam maksadıyla yaptığı ayrıca bilgisi iletildi. Ayrıca bankanın vermiş olduğu bu kredi dışında kredi kartlarında da zaman zaman faizsiz bir şekilde uygulanmakta olan ve taksitli bir şekilde ödeme kolaylığı bulunan kredilerin bulunduğu da belirtiliyor. Bankamatik karlarına da ek para limiti tanımlanıyor. Vadesiz hesabınızda yeterli tutarda para olmadığı durumda ekpara limiti üzerinden kullanarak ödemelerinizi ve transfer işlemlerinizi ekpara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ekpara limitini kullanabilmeniz için enpara’ nın size ekpara limiti teklif etmesi gerekmektedir.