Denizbank'tan kaçırılmayacak kredi kampanyaları!

Denizbank'tan kaçırılmayacak kredi kampanyaları!

Denizbank müşterilerine özel uzun vadeli ve uygun maliyette aynı zamanda kaynağını dış kaynaklardan sağlamış olduğu kredi sunmaktadır. Uluslararası Finans kurumundan Avrupa ve Orta Asya finansal kuruluşlarından birçok önemli kuruluşunun katılımıyla

Denizbank müşterilerine özel uzun vadeli ve uygun maliyette aynı zamanda kaynağını dış kaynaklardan sağlamış olduğu kredi sunmaktadır. Uluslararası Finans kurumundan Avrupa ve Orta Asya finansal  kuruluşlarından birçok önemli kuruluşunun katılımıyla kredi kampanyasını büyük bir basın açıklaması ile duyurdu.

Bu açıklamada öncelikle Denizbankı sistemi ve bankacılık işlemleri hakkında bilgi verdi. Denizbank yetkilisi açıklamasında ülke ekonomisine destek olmanın ve kaynak sağlamanın büyük önem taşıdığını, yurtdışı destekli uzun vadeli ve uygun fiyatlarla kaynak getirmeye devam edeceklerini duyurdu. Bu durumu 2009 yılı sonlarından itibaren başladıklarını ve bu süreç itibariyle 3.5 milyar dolar ülkemize gelir sağladıklarını açıkladılar. Ülkemiz için önemli bir fon kaynağı olduğunu duyurdular. Vadeyi uzatmanın hem de ürün ve yatırımcı çeşitliliği sağlamanın önemli bir nokta olduğunu altına değildirler.

Eşi Benzeri Olmayan Kredi

screenshot-11.jpg

Denizbank yetkilisi Hakan Ateş genel olarak 5 yıl olmak üzere 7 yıla Varan vadelerle dolar ve avro cinsinden ülkeye kaynak sunduklarını ve yatırımcı çeşitliliğini artırmayı sağladıklarını, büyük maliyetlerin önem taşıdığının altını çizerek yapmış oldukları bu işlemin ortalama maliyetinin libor cinsinden yüzdesinin 3.28 olduğunu açıkladı. Bu işlemin Amerika, Avrupa ve  Asya yatırımcıları tarafından da büyük ilgi gördüğünü belirtti.

Burada en önemli amacın uluslararası yatırımcıları harekete geçirmek, kurumsal yatırımcılara ve ticari bankaları desteklemek olduğunu duyurdu. Bu yatırım fırsatıyla yurtdışından 13 farklı yatırımcının gelir kaynaklarına katıldığını açıkladı. Bu kaynaklar ile sürdürülebilir bir politika hedeflediklerini çevresel sosyal kalkınmayı desteklemek istediklerini sürdürülebilir kalkınmanın ülkemiz için önemli bir yer olduğunu ve olmazsa olmaz hedeflerinden olduğunu ve kredilerinin büyük bir bölümünün ise yenilenebilir enerji alanları ve verimliliği konusunda finansı ettiklerini açıkladılar.

Yeni Kampanya

screenshot-13.jpg

Ayrıca öncelikle  kadın girişimcileri desteklediklerini, küçük çiftçiyi büyük oranda desteklediklerini duyurdu. Yapmış oldukları bu sefer izlasyon ile ülkeye katkıda bulunmaktan memnuniyet duyduklarını, müşterilerini her zaman destekleyeceklerini bu destekler için de küçük ölçekli işletmelerin yenilenebilir enerji kaynaklarını, kaynak verimliliğini, atık azaltma ve su tasarrufu gibi projeleri ve yeşili koruma yeşile yatırıma  yönelik finansman imkanları sunacaklarını açıkladı.

Türk parasının değerinin düşerken Merkez Bankası'nın almış olduğu faiz yükseltme kararından sonra paranın değerinin biraz da olsa yükseldiğini ve bunun en büyük sebebinin dış yatırımcıların faiz yükselttim kararından sonra ülkemize yatırım yapmaya başlamış olduğunu ve Türk ekonomisine olan güvenin arttığını belirtti. 2009 yılı sonlarından itibaren başladıklarını ve bu süreç itibariyle 3.5 milyar dolar ülkemize gelir sağladıklarını açıkladılar. Ülkemiz için önemli bir fon kaynağı olduğunu duyurdular. Vadeyi uzatmanın hem de ürün ve yatırımcı çeşitliliği sağlamanın önemli bir nokta olduğunu altına değildirler.

Banka her geçen gün büyüyen yapısıyla birlikte ciddi anlamda ihtiyaca cevap veren bir banka durumunda bulunmaktadır.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.