Denizbank’tan 80 Bin TL 60 Ay 0 Faiz

Denizbank’tan 80 Bin TL 60 Ay 0 Faiz

Kapasitesi yüksek olarak bilinmekte olan bankalar arasında Denizbank ilk sıralarda yer almaktadır. Birçok ihtiyacı vatandaşlara bu güne kadar sorusuz karşılamış olan Denizbank oldukça çarpıcı bir kredi sunmaya başladı. Duyanlar bu durumun farklı bir mana

Kapasitesi yüksek olarak bilinmekte olan bankalar arasında Denizbank ilk sıralarda yer almaktadır. Birçok ihtiyacı vatandaşlara bu güne kadar sorusuz karşılamış olan Denizbank oldukça çarpıcı bir kredi sunmaya başladı. Duyanlar bu durumun farklı bir mana  ifade ettiğini düşünse  de haberin incelenmesi ile bankanın 2 yıl vade il 80 bin TL kredi sunduğu görülüyor.

screenshot-17.jpg

Birçok meslek için oldukça çarpıcı müjdeli haberlerin duyurulduğu bir ortamda yeni müjdeyi çiftçilere veren deneyimli banka uzun zamandan bu yana  planlaması yapılmakta olan  müjdeli kredisini sonunda kamuoyuna açıkladı. Türk Traktör ile yapılmakta olan anlaşma ile birlikte alınacak olan tüm traktörlerde kampanya duyuruldu. Gerek traktör almak düşüncesi olanlar gerek bulunan traktörünü yenilemek gibi bir düşüncesi bulunanlar bu kampanyadan istifade edebileceği duyuruldu.

 

80 bin TL

screenshot-15.jpg

Kampanya kapsamında alınacak olan traktörlerde model farkı bulunmadan 80 bin TL 0 faiz vatandaşlara sunulmaktadır. Vatandaşlar traktörün 80 bin TL gibi bir bölümüne 2 yıl faiz ve ücret ödemelerine gerek bulunmayacaktır. Dileyen vatandaşlar daha uzun vade ile birlikte faizli bir şekilde bu kampanyadan istifade edebilmektedir. 2 sene üzerindeki vade talebinde bulunmakta olan 80 bin TL üzerindeki kredi talep eden vatandaşlardan gene piyasanın altında olacak şekilde faiz talep edilecektir.

 

5 yıl 1,79 faiz

screenshot-16.jpg

Daha uzun vade veya bunun yanı sıra daha yüksek seviyelerde ihtiyacı olanlarda da kampanyada unutulmamış. Böylece vatandaşlar alacakları traktör ile ilgili olarak 80 bin TL gibi bir bölüme 2 yıl ödeme rahatlığı bulunmakta olduğu gibi 80.001 TL – 175.000 TL arasındaki ihtiyaçların olması halinde 5 sene vadeli bir şekilde kredinin alınabilmesi sağlanacak. Piyasa şartları bu noktada  araştırıldığında diğer seçeneklerden çok daha uygun şartlarda bir kredi bulunduğu net bir şekilde fark edilmekte olan kredi yapılan anlaşma ile birlikte belirlenen miktarda verilecek.

 

  • 80.000 TL
  • 2 sene vade
  • %0 faiz
  • 80.001 TL – 175.000 TL ihtiyaç bulunması durumunda
  • 5 sene %1,09 faiz
  • İşlemler bankaya uğramadan

Kredi bankaya uğramaya gerek bulunmadan direk sizlere sunulmaktadır. Banka prosedürleri uygulanmamaktadır. Hızlı ve oldukça karlı bir şekilde sunulmakta olan kredi ile ilgili başvuru kısıtlı sayıda olacaktır. Bu sebeple ihtiyacı bulunmakta olan vatandaşların hızlı davranarak müracaat etmeleri gerekmektedir.