Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama Yapıyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklama Yapıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından açıklama yapıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından açıklama yapıyor.

Aşılamanın Perşembe veya Cuma günü başlayacağı açıklandı.

Yılın ilk kabine toplantısının ardından açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, insanlığın 2020 yılını iyi bir şekilde kapatmadığını, geride kalan yılda büyük bedellerin ödendiğini ifade etti. 18 yılda koyduğumuz hedeflere istikrarlı bir şekilde yürürken, koronavirüs salgının ülkemizde de görülmesinden dolayı yeni bir döneme giriş yaptık.

Koronavirüs salgınından etkilenen tüm kesimlere destek programları başlatıldı. Türkiye bu dönemde yüzde 9.9 oranında daraldı. Bu oran dünya çapında daha fazla.

Koronavirüs salgınından etkilenen tüm kesimlere destek programları başlatıldı. Türkiye bu dönemde yüzde 9.9 oranında daraldı. Bu oran dünya çapında daha fazla.

Koronavirüs salgınına karşı almış olduğumuz tedbirler sayesinde ekonominin ayakta kalmasını sağladık. Sanayi üretimimiz 3. çeyrekte, 1. çeyreğe göre yüzde 30 oranında artış gösterdi. Ekonomideki güven endekslere de yansıdı. Borsa 2020’de yüzde 29 getiri sağladı ve 2020 yılını ihracat açısından iyi tamamladık.

2021 yılında ilk hedefimiz fiyat istikrarının sağlanması ve reformlar olacaktır.

Kılıçdaroğlu’na Eleştiriler

Teröriste terörist demekten aciz olan CHP Genel Başkanını, CHP seçmenine havale ediyoruz. Terör örgütlerinin ülkemizdeki eylemlerini gizleyenler Büyük Türkiye’nin inşasını engelleyeme çalışıyorlar. Türkiye vesayetin dayatmacı olduğu günleri geride bırakmıştır.

Taciz, tecavüz ve hırsızlıkları görmezden gelerek CHP Genel Başkanlığı’nda kalmayı başaran bir partinin sözde genel başkanının sancısının nedeni budur.

Türkiye’yi Engelleyemeyecekler!

Sosyal ve siyasi kaoslar çıkararak mevut düzeni bozmaya çalışanlar karşılarında hukuku bulacaklardır.

Bir kez daha tekrar ediyorum, başaramayacaksınız, milletimiz defalarca maruz kaldığı durumu anladı ve deşifre etti.

İstedikleri kadar uğraşsınlar Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasını engelleyemeyecekler.

Ülkemizin hak ettiği yerde olmasının önüne geçemeyecekler.

Koronavirüs Kısıtlamaları

Alınan tedbirler etkisini gösterdi ve ülkemizde salgının hızı kesildi. Azalan vaka sayıları ile birlikte sağlık sistemi üzerindeki yük hafifledi. Elde ettiğimiz başarıları korumak için hep birlikte gayret göstermemiz gerekiyor.

Türkiye’de tüm dünyada devam eden aşı çalışmalarını takip etmektedir. 3 milyon doz aşı ülkemize geldi. Kısıtlamalar kademeli olarak azaltılacak.

Aşılama Perşembe veya Cuma günü başlayacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.