Birçok banka tarafından gelir belgesiz 15.000 Türk Lirasına kadar kredi sunulmaktadır! İşte o bankalar ve kredi kampanyaları…

Birçok banka tarafından gelir belgesiz 15.000 Türk Lirasına kadar kredi sunulmaktadır! İşte o bankalar ve kredi kampanyaları…

Enpara.com ve bankalar tarafından vatandaşa özel gelir belgesi beyan etmeden 15 bin liraya kadar kredi fırsatı. Bankalar son dönemde vatandaşların yaşamış oldukları nakdi ihtiyaç sıkıntılarını karşılamak için uygun faizli kredi fırsatı sunmaktadır.

Enpara.com ve bankalar tarafından vatandaşa özel gelir belgesi beyan etmeden 15 bin liraya kadar kredi fırsatı. Bankalar son dönemde vatandaşların yaşamış oldukları nakdi ihtiyaç sıkıntılarını karşılamak için uygun faizli kredi fırsatı sunmaktadır. Bankaların aramış olduğu şartları taşıyan vatandaşlar uygun faiz oranları ile kredi kullanabilecekler. Sizlerde bankaların resmi internet sitelerini ziyaret ederek kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Garanti BBVA 15.000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi başvurusu;

screenshot-10.jpg

Kredi başvurusunda bulunabilmek için gerekli şartları taşımanız gerekiyor. Aynı zamanda kredi notuzun yüksek olması durumunda 60 aya kadar vade fırsatı uygulanmaktadır. Resmi internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

 Akbank'tan 15 bin TL'ye kadar gelir belgesiz kredi başvurusu;

screenshot-8.jpg

Akbank müşterilerine özel online başvuru kanalıyla kredi fırsatı sunmaktadır. Kredi notu en az 1200 ve üzeri olan müşteriler Akbank mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredinizin onaylanması durumunda şubeye uğramadan hesabınızdan anında kullanabilirsiniz. 15 bin lira verip kredisi ertelemeli 60 ay vade seçeneği ile sunmaktadır.

Enpara.com 15 bi TL’ ye kadar gelir belgesiz kredi başvurusu;

Enpara.com’ un resmi internet sayfası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Enpara, QNB Finansbank politikalarını uygulamaktadır. Enpara’nın resmi internet sayfası üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz, kredi notunuza göre değerlendirilecektir. Enpara kredi başvurularını ve bankacılık işlemlerini QNB Finansbank politikalarına göre düzenlemektedir. Enpara üzerinden kredi başvurusu yapmanız durumunda sonuç size sms ile iletilecektir ve banka temsilciniz tarafından aranacaksınız.

 Aktif Bank 15 bin TL'lik gelir belgesiz kredi başvurusu;

screenshot-9.jpg

Kredi notum düşük bana kredi çıkmaz diye korkmayın. Kredi notu düşük olan bireylerde Aktif Bank üzerinden 15 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorlar. Aktif Bank, N kolay kredi olarak verilen kredilerine başvuruda Bulunduğunuz zaman sizde aramış olduğu şart 18 yaşından büyük olmanızdır. 18 yaşından büyük olan her kişinin başvurusu değerlendirmeye alınır.

ING Bank 15.000 TL'lik gelir belgesiz kredi başvurusu;

ING Bank'ın resmi internet sayfası üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi puanına göre kredi faiz oranının uygulanacaktır. ING Bank şubelerinden kimlik belgelerinizi de birlikte başvuru gerçekleştire biliyorken internet bankacılığı üzerinden doğrudan da Kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredilerinizi 3 ay ertelemeli 60 ay vade imkanı ile sunmaktadır. Başvuru sonucunuz size sms ile gönderilmektedir.