Bankalardan Faizsiz şeker tadında bayram kredisi!

Bankalar Ramazan Bayramı dönemi için kredi kampanyası oluşturdular ve kredi kampanyalarını şimdi al 3 ay sonra öde kampanyası ile duyurdular. Tam kapanmanın geldiği ve Ramazan Bayramı'nın yaklaştığı şu günlerde nakit ihtiyacını ve ihtiyaçlarını erteleyen

Bankalar Ramazan Bayramı dönemi için kredi kampanyası oluşturdular ve kredi kampanyalarını şimdi al 3 ay sonra öde kampanyası ile duyurdular. Tam kapanmanın geldiği ve Ramazan Bayramı'nın yaklaştığı şu günlerde nakit ihtiyacını ve ihtiyaçlarını erteleyen kişilere yönelik bankalar tarafından 3 ay ertelemeli kredi desteği başlatıldı.

screenshot-362.jpg

Bankalar uygun faiz oranları ile kredi kullanımı imkanı sağlıyorlar. Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, ING Bank, İş Bankası 2020 yılında Bayram kredisini duyurdular. Kredilerinizi iki bayram arasında ödemeyip Kurban Bayramı'ndan sonra ödemeye başlıyorsunuz. Kredi kullanmak isteyen birçok vatandaş kredi faiz oranlarını ve bankaların güncel kredilerini araştırırken Bayram kredileri de oldukça dikkat çekmeye başladı.

Bayramın yaklaşması tam kapanma sürecinin gelmesi ile birlikte kişilerin acil nakit para ihtiyaçlarını karşılaşmaları adına düzenlenmiş olan kampanyalar bu dönemde kişiler için destek kredisi anlamına gelmektedir. Her banka birbirinden ayrı kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bazı bankalar bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlerken bazıları ise kredi faiz oranlarını ya da Kredi miktarlarını güncelleyerek genel ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyurdular.

Bayram Kredisi

screenshot-360.jpg

Bu süreçte bankalar arasında yaşanan yüksek rekabet de bulunmaktadır ve vatandaşlar kendileri için en uygun koşulda ki kredi kullanımı imkânını elde etmek istiyorlar. En uygun kredi veren bankalar bankaların güncel faiz oranları incelendiği zaman şu an için en uygun kredi veren bankalar içerisinde Qnb Finansbank yer almaktadır. Finansbank'ın ihtiyaç kredilerinde faiz oranı 1.44 seviyelerinde dir. Aynı zamanda 3 ay ertelemeli olarak da kredi imkanı sunmaktadır.

Qnb Finansbank bayram kredisi için 3 ay ertelemeli yüzde 1.44 faiz oranıyla 36 ay vadede kişilere kredi sunmaktadır. Kredi için aylık ödeme tutarı ise 375 TL olarak gerçekleştirilmektedir. Mayıs ayında kullanılacak bu kredi 3 ay erteleme imkanı ile ödemeler Ağustos ayında başlayacaktır. Yani iki bayram döneminde kredi ödemesi gerçekleştiremiyor, Kurban Bayramı'ndan sonra ödemeler başlamış oluyor.

screenshot-361.jpg

Qnb Finansbank Bayram kredisi kapsamında 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi veriyor. Kredinin faiz oranı 1.44’ dür. Kampanya online olarak başvuru yapabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden yada internet bankacılığı üzerinden krediler sekmesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Bankaların kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi almak için resmi internet sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Size uygun kredi paketlerini seçebilir ve sadece ihtiyaç kredisi değil bütün kredi paketlerini inceleyebilirsiniz.