Bankalardan büyük fırsat! Günde 9 lira taksitle 8 bin lira kredi, hemen başvurup ATM’den çekin...

Bankalardan büyük fırsat! Günde 9 lira taksitle 8 bin lira kredi, hemen başvurup ATM’den çekin...

Günde 9 lira taksit ile 8 bin lira ihtiyaç kredisi! Ülke genelinde yaşanan pandemi sürecinde binlerce kişi kredi araştırması yaparken bankaların kredi ayrıntılarını da merak ediyor ve her geçen gün daha sık araştırıyorlar.

Günde 9 lira taksit ile 8 bin lira ihtiyaç kredisi! Ülke genelinde yaşanan pandemi sürecinde binlerce kişi kredi araştırması yaparken bankaların kredi ayrıntılarını da merak ediyor ve her geçen gün daha sık araştırıyorlar. Bankalar son dönemlerde faiz oranlarında değişiklik yaptı. İşte bu noktada ING Bank zor günler yaşayan insanlar için çok avantajlı bir kredi kampanyası yaptığını açıkladı. Bankadan gelen açıklamaya göre 36 aya kadar vadeyle 3 ay geç ödemeli seçeneği ile ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.  Bütün ayrıntılar haberimizde....

ING Bank faiz oranları

screenshot-30.jpg

ING bankası müşterisi olun veya olmayın, Cepte Kredi ile yüzde 1.44’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisine şubeye gitmeye gerek kalmadan istediğiniz zaman istediğiniz yerden başvuru yapabilirsiniz.

Kredi çekme koşulları

  • Krediye başvuru yapacak kişi 18 yaşını doldurmuş olmalı
  • Bankanın belirlediği değerlendirme koşullarını sağlamış olmak.
  • Krediye başvuru yaparken geçerli bir kimlik belgesi gerekmektedir.

ING Bank kredisinin özellikleri

screenshot-32.jpg

  • Kredinin vadesi 3 ila 36 ay aralığındadır
  • Kredinin dosya masrafı kredi tutarının binde 5’i kadar
  • Aylık faiz oranı % 1,44 ila % 2,39 aralığındadır.
  • Kredi kullanmak isteyen banka müşterileri başvurularını mobil bankacılık uygulamasından, internet şubesinden ya da bankanın resmi internet sitesinden yapabilirler.
  • Banka müşterisi olmayanlar ise kredileri onaylandıktan sonra gerekli evrakları kurye aracılığı ile tamamlayarak kredilerini alabilirler.
  • Söz konusu olan kredinin son başvuru tarihin31 Mart 2021’dir
  • Kredide vade süresinin en az 90 gün olması koşulu da bulunmakta.

Günlük 9 liraya 8 bin lira kredi

screenshot-31.jpg

ING bankasının yeni kampanya ile başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası 8 bin lira kredi alacak kişiler aylık olarak 306 lira ödeme yapacaklar.  Yani kredinin günlük ödeme tutarı 9 liraya denk gelmiş oluyor.

Bankalar her geçen gün daha cazip bir kampanya ile müşterilerin karşısına çıkıyor. Ödeme zorluğundan yakınmakta olan vatandaşlara daha kolay imkanlarda ödeme yapılabilmesi imkanı bu krediler ile sağlanmış oluyor. Vatandaşlar günlük bazda son derece küçük miktar olarak tabir edilen fiyatlarda kredilerini öderken böylece hiç zorlanmamış oluyor.